Dyrektor Generalny SpaceX ma dziwną wizję. Lepiej żyć w tunelach na Marsie, niż na Ziemi
Ludzie starają się nie przebywać pod powierzchnią. Często odczuwamy tam dyskomfort, ciężko się tam oddycha, nie dochodzi Słońce, więc żyjemy na powierzchni. Jednak jest ktoś, kto ma odmienne zdanie na ten temat.
Arkadiusz Stando