Elon Musk szuka pracowników. Praca marzeń już czeka

Elon Musk szuka pracowników. Praca marzeń już czeka

Elon Musk szuka pracowników. Praca marzeń już czeka
Źródło zdjęć: © AFP/EAST NEWS
Arkadiusz Stando
02.07.2019 10:08

Szukasz pracy? Zapomnij o wszystkich dotychczasowych pomysłach. Firma Elona Muska szuka pracowników, zaraz po tym, jak otrzymała kontrakt na budowę tunelu pod Las Vegas, opiewającego na kwotę 48,7 miliona dolarów.

Na stronie internetowej firmy The Boring Company pojawił się 27 nowych ofert pracy. Część z nich dotyczy nowego kontraktu, który udało się zdobyć korporacji Elona Muska. Ale nie tylko w Las Vegas poszukiwani są pracownicy. W siedzibie firmy The Boring Company w Hawthorne (Kalifornia) również można znaleźć pracę. Szukają nawet ochroniarza.

To znacznie mniej ofert pracy, niż pojawiło się podczas kluczowych elementów rozwoju firmy SpaceX. Jednakże ciężko tu porównywać potrzeby rynku kosmicznego, do "inżynierii ekstremalnej". Mimo wszystko, z pewnością The Boring Company oferuje niezłe zarobki. Oferty pracy znajdziecie w linku zawartym w poniższym tweecie.

Elon Musk kopie tunel pod Las Vegas

The Boring Company w maju podpisało umowę na budowę innowacyjnego tunelu do transportu ludzi. Nazywany przez Elona Muska "Campus Wide People Mover" (CWPM), ma być najszybszym rodzajem komunikacji w całym Las Vegas.

Według zapowiedzi, jego budowa ma zostać ukończona jeszcze przed imprezą CES 2021, czyli przed 6 stycznia 2021 roku. Dlaczego? A dlatego, że jednym z punktów wylotowych tunelu mają być hale Las Vegas Convention Center. Co roku odbywają się tam jedne z największych targów przeróżnego rodzaju. Na przykład są to właśnie imprezy CES czy słynne gamingowe E3.

Źródło: TechCrunch

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)