Trwa ładowanie...
d29yr22

Boeing 737 w edycji "Gwiezdne Wojny". Moc jest w nim silna

Amerykańskie linie lotnicze United Airlines pokazały Boeinga 737-824 w nowej szacie graficznej. Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", jeden z samolotów otrzymał malowanie w barwach tejże właśnie produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
United Airlines świętuje nadchodzącą część "Gwiezdnych wojen"
United Airlines świętuje nadchodzącą część "Gwiezdnych wojen" (facebook, Fot: sergio.zavala.12720)
d29yr22

Premiera filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" już 19 grudnia 2019 roku w Polsce. Na całym świecie miliony fanów oczekują już tego dnia. A wielkie korporacje wiedzą, jak na tym zarobić, a przynajmniej zgarnąć t

rochę uwagi dla siebie. Tak właśnie poczyniło United Airlines.

d29yr22

Reklama "Gwiezdnych wojen" na samolocie? Czemu nie!

Oto Boeing 737-824 w edycji "Gwiezdnych wojen", należący do linii United Airlines. Na ścianie samolotu wymalowano charakterystyczne dla serii statki kosmiczne Imperium oraz Rebeliantów. Ale zmiana barw to nie wszystko.

Wchodząc na pokład Boeinga 737-824 pasażerowie usłyszą motyw muzyczny pochodzący z "Gwiezdnych wojen", znany praktycznie każdemu. To nadal nie koniec. Zagłówki siedzeń mają być zdobione emblematami Ruchu Oporu oraz Pierwszego Porządku.

d29yr22

Podróżujący samolotem otrzymają także pamiątkę od United Airlines. Paczka z prezentami ma zawierać specjalną przypinkę, szczoteczkę do zębów, chusteczki higieniczne i inne kosmetyki, także w motywie "Gwiezdnych wojen". Z pewnością moc będzie z nimi.

Zobacz też: Boeing ma problem, ale nie tylko on. Spada liczba zamówień na duże samoloty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d29yr22

Podziel się opinią

Share

d29yr22

d29yr22
Więcej tematów