Trwa ładowanie...
d2dxraa

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - jest finalny zwiastun kolejnej części Star Wars

Fani "Star Wars" czekali z niecierpliwością na nowe wiadomości o najnowszym filmie. 21 października został zaprezentowany finalny zwiastun najnowszej produkcji "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (Materiały prasowe)
d2dxraa

Zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" był zapowiedziany już jakiś czas temu, a fani z niecierpliwością czekali za kolejne informacje o produkcji. Zobaczcie zwiastun, który ujawni nieco szczegółów na temat tego, czego możemy spodziewać się po zakończeniu sagi:

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do kin 20 grudnia 2019 roku. Będzie to ostatni film z trylogii, który jednocześnie zakończy sagę rodu Skywalker. Nie ma wątpliwości, że reżyser J.J. Abrams stanął przed wielkim wyzwaniem.

d2dxraa

Fabuła najnowszego filmu rozpoczyna się rok po wydarzeniach znanych z "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" i ma opowiadać o ostatecznym starciu Ray i Kylo Rena. Mimo że film będzie kończył historię rodu Skywalkerów, to na horyzoncie możemy spodziewać się kolejnych filmów z uniwersum Star Wars.

Już w listopadzie na platformie Disney+ swoją premierę będzie miał serial "The Mandalorian". Kolejna trylogia powstaje we współpracy Riana Johnsona ("Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi") z Davidem Benioffem ("Gra o Tron"). A tym czasem do produkcji nad kolejnymi filmami z uniwersum Star Wars został zatrudniony Kevin Feige.

Kevin Feige jest szefem Marvel Studion i producentem wszystkich filmów z tego uniwersum, które powstają na zlecenie Disneya. Według zagranicznych mediów Feige wraz z Kathleen Kennedy (szefową Lucasfilm) mają pracować nad zupełnie nową serią filmów o Gwiezdnych Wojnach.

d2dxraa

Podziel się opinią

Share

d2dxraa

d2dxraa
Więcej tematów