Black Friday 2019 w Ryanair. Milion przecenionych biletów. Ostatnie chwile na rezerwacje

Black Friday 2019 w Ryanair. Milion przecenionych biletów. Ostatnie chwile na rezerwacje

Black Friday 2019 w Ryanair. Milion przecenionych biletów. Ostatnie chwile na rezerwacje
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
29.11.2019 14:17

Black Friday 2019 to czas wielkich obniżek atrakcyjnych produktów. Wśród firm oferujących rabaty znajdują się także linie lotnicze. Jedną z nich jest Ryanair, który proponuje pasażerom aż milion przecenionych lotów. Czas rezerwacji mija dziś o północy.

- Do 25% zniżki na milion miejsc - czytamy na stronie internetowej Ryanaira. Popularny przewoźnik jak masa innych marek postanowił uczestniczyć w szale listopadowych wyprzedaży i zaproponował pasażerom atrakcyjne rabaty z okazji Black Friday. Wszyscy miłośnicy podróżowania samolotem muszą się pospieszyć - promocja trwa tylko do końca dnia.

Oferta linii lotniczych dotyczy podróży od grudnia 2019 roku do marca 2020 r. Rezerwacji można dokonać na stronie przewoźnika.

- Temperatura spadła, podobnie jak ceny naszych lotów. Z okazji Black Friday bilety w terminie grudzień 2019 - marzec 2020 obniżyliśmy nawet do 25 procent. Rezerwacji można dokonać jedynie w piątek 29 listopada do godziny 23:59. Aby zdążyć skorzystać z promocji, najlepiej wejść na stronę Ryanair.com i zarezerwować lot najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie, o najniższym poziomie emisji CO2 - mówi Alejandra Ruiz z Ryanaira.

Najtańsze bilety kosztują nawet 39 złotych. Za taką kwotę, w wybranym terminie polecimy m.in. do Mediolanu, Hamburga, Barcelony, Bordeaux, Dortmundu, Gdańska, Wrocławia, Wenecji czy Londynu. Zniżki na bilety obowiązują tylko w jedną stronę.

Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest na stronie Ryanair.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)