Wybory 2020. Trwa walka sztabów. AndrzejDuda2020.pl kieruje na stronę z aferami PiS

Wybory 2020. Trwa walka sztabów. AndrzejDuda2020.pl kieruje na stronę z aferami PiS

Wybory 2020. Trwa walka sztabów. AndrzejDuda2020.pl kieruje na stronę z aferami PiS
Źródło zdjęć: © YouTube
10.06.2020 11:47

Wybory 2020 coraz bliżej. Sztaby wyborcze kandydatów na prezydenta są niezwykle aktywne podczas trwającej kampanii. Walka pomiędzy obozami PiS i PO toczy się zarówno w terenie, jak i w sieci. Świadczą o tym ostatnie ruchy dwóch największych partii w kraju.

Wybory 2020 odbędą się 28 czerwca. Podczas wyjątkowo krótkiej kampanii, sztaby wyborcze kandydatów na prezydenta nie mogą pozwolić sobie nawet na najkrótszy przestój. Obozy dwóch największych ugrupowań politycznych w kraju chcą zdobyć sympatię wyborców zarówno w terenie, jak i w sieci. Ostatnie działania PiS i PO są na to najlepszym dowodem.

Sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego ogłosił oficjalne hasło kampanii brzmiące: "Silny prezydent, wspólna Polska". Nie potrzeba było wiele czasu, aby sztabowcy jego głównego kontrkandydata - Andrzeja Dudy, zarejestrowali domenę SilnyPrezydentWspolnaPolska.pl, która przenosi użytkownika na stronę promującą urzędującego prezydenta. Ten ruch spotkał się z pozytywną opinią jednego z posłów partii rządzącej.

Błyskawiczna odpowiedź sztabu Trzaskowskiego

- Jeśli ktoś ma ochotę korzystać z naszego hasła, to jest nam bardzo miło. Prosimy też o głos na Rafała Trzaskowskiego - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" szef sztabu kandydata Platformy Obywatelskiej, Cezary Tomczyk.

Tomczyk zachęcił jednocześnie do odwiedzenia strony AndrzejDuda2020.pl. Po wpisaniu adresu, użytkownicy zostaną automatycznie przekierowani na stronę 100AferPiS.pl, gdzie zostały przedstawione wszystkie kontrowersje związane z obozem Zjednoczonej Prawicy.

Wybory prezydenckie odbędą się w ostatnią sobotę czerwca. W wyścigu o urząd głowy państwa, prócz wspomnianych Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego udział biorą: Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Marek Jakubiak, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno i Stanisław Żółtek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)