Trwa ładowanie...
dwq6cai

USA. Katastrofa samolotu. Maszyna spadła na warsztat samochodowy. [WIDEO]

W USA doszło do katastrofy samolotu transportowego. Maszyna spadła na warsztat samochodowy nieopodal lotniska w Toledo. Na pokładzie znajdowały się dwie osoby. Najprawdopodobniej nie udało się ich uratować. Zobacz wideo z miejsca zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
USA. Katastrofa samolotu w Toledo. Nie żyją dwie osoby
USA. Katastrofa samolotu w Toledo. Nie żyją dwie osoby (Materiał prasowy)
dwq6cai

Media w USA (CBS News) poinformowały o katastrofie samolotu transportowego lecącego z Millington w stanie Tennessee. Dwusilnikowy Convair 440 zbliżając się do portu lotniczego w Toledo (Ohio) obniżył wysokość, następnie po godzinie 2:00 w nocy czasu miejscowego spadł na znajdujący się 16 kilometrów od lotniska warsztat samochodowy.

Miejsce katastrofy Convair 440 Materiał prasowy
Miejsce katastrofy Convair 440

Jak poinformowała lokalna telewizja, pilot nie zgłaszał wcześniej żadnych usterek, ani nie kontaktował się z pobliską wieżą kontroli lotów. Uderzenie spowodowało ogromny pożar, który objął płomieniami cały samolot, a także znajdujące się na terenie warsztatu samochody. Na miejsce wezwano kilka zastępów straży pożarnej.

dwq6cai

Zobacz także: Mińsk Mazowiecki. Katastrofa samolotu w lesie. Nie żyje pilot

Na pokładzie maszyny znajdowały się dwie osoby. Władze lotniska w Toledo przekazały informacje o poszukiwaniu ciał, chociaż ich zdaniem nikt nie przeżył. Błyskawiczną akcję ratunkową uniemożliwił potężny pożar samolotu.

Trwa dochodzenie, które ma ustalić przyczyny katastrofy Convair 440.

Czytaj także: Filipiny. Katastrofa samolotu - 9 osób nie żyje. Świadkowie nagrali zdarzenie [WIDEO]

dwq6cai

Podziel się opinią

Share

dwq6cai

dwq6cai
Więcej tematów