ycipk-3g3kgj

Sanders: "Wiedza o UFO zostanie ujawniona jeśli zostanę prezydentem"

Bernie Sanders złożył nietypową deklarację. Polityk obiecał, że jeśli wygra wybory, to ujawni rządowe tajemnice dotyczące istot pozaziemskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bernie Sanders ujawni wiedzę rządu na temat UFO.
Bernie Sanders ujawni wiedzę rządu na temat UFO. (PAP/EPA)
ycipk-3g3kgj

Być może polityk Demokratów składając taką obietnicę liczy na głosy zwolenników szturmu na Strefę 51. Niedawno wydarzenie, które miało skupiać chętnych na wtargnięcie do bazy, w której według teorii spiskowych amerykański rząd skrywa tajemnice o UFO, zgromadziło pół miliona facebookowiczów.

Jego deklaracja, która może rozpalić do czerwoności umysły fanów teorii spiskowych, padła w wywiadzie na youtube’owym kanale Joe Regana.

ycipk-3g3kgj

Przemyślane działanie

Patrząc na tę deklarację w trochę poważniejszy sposób, może być ona czymś więcej, niż tylko zwykłym żartem. Donald Trump był preferowanym wyborem wielu miłośników teorii o istotach pozaziemskich w wyborach z 2016 roku, mimo, że sam obecny prezydent USA stwierdził, że "nie szczególnie wierzy w doniesienia o obserwacjach UFO".

Być może Sanders dyskretnie puszcza do tej grupy oko. Z drugiej jednak strony Clinton przed wyborami także skłaniała się w kierunku ujawnienia wiedzy o UFO, a nie pomogło jej to zdobyć głosów ludzi wierzących w to zjawisko.

ycipk-3g3kgj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3g3kgj

ycipk-3g3kgj
ycipk-3g3kgj