Strefa 51 i obcy na Pornhubie. Zaskakujące skutki zainteresowania bazą wojskową

Strefa 51 i obcy na Pornhubie. Zaskakujące skutki zainteresowania bazą wojskową20.07.2019 15:00
Strefa 51 i obcy na Pornhubie. Zaskakujące skutki zainteresowania bazą wojskową
Źródło zdjęć: © Getty Images

Czego można szukać wśród filmów z pornografią? Jak się okazuje, między innymi obcych i materiałów o Strefie 51. Zainteresowanie szturmem na amerykańską bazę wojskową ma ciekawe skutki w internecie.

W ostatnich dniach jednym z częściej wyszukiwanych haseł w sieci jest "Strefa 51". Nie jest to zaskoczeniem – jeszcze w połowie bieżącego tygodnia było wiadomo, że na strzeżony teren chce wejść już ponad pół miliona osób. To entuzjaści teorii spiskowych, na których "wizytę" wojsko jest przygotowane.

Jak się jednak okazuje, popularność tego tematu przyniosła zaskakujące skutki także w tych częściach internetu, o których w pierwszej chwili nikt by nie pomyślał. Jak wynika ze statystyk, filmów o tematyce Strefy 51 oraz obcych szuka się coraz częściej na Pornhubie – serwisie z filmami dla dorosłych.

289816456018099194
Źródło zdjęć: © Pornhub Insights

Z danych udostępnionych przez Pornhub wynika, że od 12 lipca w serwisie szukano frazy "Area 51" (z ang. "Strefa 51") aż 160 tys. razy. Tylko 16 lipca było to niemal 60 tys. wyszukiwań. Zwiększone zainteresowanie dotyczy także frazy "alien" (z ang. "obcy"), w tym przypadku najczęściej w połączeniu z innymi słowami kluczowymi.

Takie wyszukiwania generują najczęściej najmłodsi użytkownicy serwisu, w tym przypadku w wieku od 18 do 24 lat. Co interesujące, Polska znalazła się na liście krajów, z których tego typu wyszukiwań jest ostatnio coraz więcej. Wzrost zainteresowania wynosi w tym przypadku 12 procent.

Dodatkowe statystyki dotyczą samych Stanów Zjednoczonych. Wzrost zainteresowania obcymi na Pornhubie to w przypadku Alaski aż 107 procent. Pomimo ogólnego trendu, w niektórych regionach liczba takich wyszukiwań spada. Przykładem może być Rhode Island, gdzie odnotowano 36-procentowy spadek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)