"Netflix dla wierzących". Ojciec Adam Szustak tworzy nową platformę wideo

"Netflix dla wierzących". Ojciec Adam Szustak tworzy nową platformę wideo
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Adam Bednarek

28.06.2018 08:32, aktual.: 28.06.2018 08:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ojciec Adam Szustak to bardzo popularny youtuber, zajmujący się religijną tematyką. Jego nowy pomysł to coś więcej niż kanał na YouTube - zapowiada platformę, dla której inspiracją jest Netflix.

– Chcemy rozwijać wyłącznie treści wideo, ponieważ odkrywamy, że jest to najlepsza forma do głoszenia Słowa Bożego w dzisiejszym świecie, najlepsza forma dostarczania katolikom dobrze zrealizowanej i nagranej duchowej strawy – powiedział o. Adam Szustak w rozmowie z portalem Stacja7.pl.

Prace nad studiem mają ruszyć w lipcu. Powołana zostanie specjalna fundacja, która zbierać będzie darowizny od zainteresowanych projektem, by móc utrzymać "teologiczno – kaznodziejsko – duszpasterską" platformę. Środki zbierane będą za pomocą portalu Patronite. Skoro mówi się o "katolickim Netflixie", możemy się domyślać, że za wpłaty otrzyma się dostęp do serwisu.

- Będą to nie tylko filmy z rozważaniami biblijnymi, jak dotychczas, ale również treści teologiczne – bo i takich braci mamy u siebie; treści liturgiczne, a nawet specjalna sekcja dla dzieci, o którą wielu widzów mnie prosi – zapowiada o. Szustak w rozmowie z Stacja7.pl.

Pierwsze filmy mają być dostępne dla widzów już w grudniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)