"Netflix dla wierzących". Ojciec Adam Szustak tworzy nową platformę wideo

"Netflix dla wierzących". Ojciec Adam Szustak tworzy nową platformę wideo28.06.2018 08:32
"Netflix dla wierzących". Ojciec Adam Szustak tworzy nową platformę wideo
Źródło zdjęć: © Facebook.com

Ojciec Adam Szustak to bardzo popularny youtuber, zajmujący się religijną tematyką. Jego nowy pomysł to coś więcej niż kanał na YouTube - zapowiada platformę, dla której inspiracją jest Netflix.

– Chcemy rozwijać wyłącznie treści wideo, ponieważ odkrywamy, że jest to najlepsza forma do głoszenia Słowa Bożego w dzisiejszym świecie, najlepsza forma dostarczania katolikom dobrze zrealizowanej i nagranej duchowej strawy – powiedział o. Adam Szustak w rozmowie z portalem Stacja7.pl.

Prace nad studiem mają ruszyć w lipcu. Powołana zostanie specjalna fundacja, która zbierać będzie darowizny od zainteresowanych projektem, by móc utrzymać "teologiczno – kaznodziejsko – duszpasterską" platformę. Środki zbierane będą za pomocą portalu Patronite. Skoro mówi się o "katolickim Netflixie", możemy się domyślać, że za wpłaty otrzyma się dostęp do serwisu.

- Będą to nie tylko filmy z rozważaniami biblijnymi, jak dotychczas, ale również treści teologiczne – bo i takich braci mamy u siebie; treści liturgiczne, a nawet specjalna sekcja dla dzieci, o którą wielu widzów mnie prosi – zapowiada o. Szustak w rozmowie z Stacja7.pl.

Pierwsze filmy mają być dostępne dla widzów już w grudniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)