Trwa ładowanie...
ycipk-3noj3k

Kupił kasetę VHS z napisem "niespodzianka" w sklepie z rupieciami. Postanowił sprawdzić, co na niej jest

Pewien Amerykanin podczas wizyty w sklepie ze starociami natrafił na ciekawostkę. Była to stara kaseta VHS z napisem "niespodzianka". Nie mógł się oprzeć, kupił ją, a całą ceremonię pierwszego oglądania postanowił nagrać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna nie miał pojęcia, co znajduje się na nagraniu
Mężczyzna nie miał pojęcia, co znajduje się na nagraniu (YouTube)
ycipk-3noj3k

Mężczyzna wrzucił nagranie na Twittera, dodając przy tym informację o okolicznościach, w jakich natrafił na kasetę. Stało się to zupełnie przypadkiem, a jako, że jest w posiadaniu starego telewizora oraz odtwarzacza VHS, stwierdził "czemu nie?". Zobaczcie, co kryło się na tej kasecie, pod kuszącą nazwą "niespodzianka".

Takie znaleziska dowodzą, jak niespotykane przedmioty można znaleźć w sklepach ze starociami czy antykami. Co prawda, w Polsce nie są tak popularne jak w Ameryce, ale też warto spróbować szczęścia. Ale o co właściwie chodziło w nagraniu?

ycipk-3noj3k

Możecie nie kojarzyć, ale piosenka "Never gonna give you up" stała się ponad 10 lat temu memem, który niedawno powrócił do internetu. Cytując Grzegorza Burtana, dziennikarza WP Tech: "W 2007 roku Rick Astley powrócił do świadomości słuchaczy poprzez RickRollling – formę internetowego żartu. Na jednym z forów obrazkowych pojawiło się wideo, które miało być zapowiedzią gry "Grand Theft Auto IV" – oczekiwania wobec niej były ogromne, więc internauci rzucili się, by obejrzeć film. Jakież było ich rozczarowanie, gdy zamiast trailera, zobaczyli rudego Brytyjczyka z mikrofonem."

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3noj3k

ycipk-3noj3k
ycipk-3noj3k