HP wyznacza nowy standard wygody drukowania - wprowadza na rynek najmniejsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne

HP wyznacza nowy standard wygody drukowania - wprowadza na rynek najmniejsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne

HP wyznacza nowy standard wygody drukowania - wprowadza na rynek najmniejsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne
Źródło zdjęć: © HP
24.08.2016 20:11, aktualizacja: 19.09.2016 15:39

Kolorowa seria urządzeń wielofunkcyjnych DeskJet 3700 łączy styl i przydatne funkcjonalności z przystępną ceną.

Kolorowa seria urządzeń wielofunkcyjnych DeskJet 370. łączy styl i przydatne funkcjonalności z przystępną ceną.

Firma HP Inc. wprowadziła na rynek HP DeskJet All-in-One (AiO) nowej generacji, idealne urządzenie dla ceniącego styl, zawsze połączonego z siecią konsumenta. Zaprojektowany z myślą o cyfrowych tubylcach, chcących drukować przede wszystkim z Facebooka, Instagrama i innych serwisów społecznościowych, model HP DeskJet 372. oraz 3785 jest o połowę mniejszy od innych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych tej klasy, a mimo to łączy niezawodny druk, skanowanie i kopiowanie z łatwymi w użyciu funkcjami mobilnymi za 299 złotych.

Przeprojektowane urządzenie DeskJet, niedawno zaliczone przez TIME Magazine do grona 5. najbardziej wpływowych gadżetów wszechczasów, to nie tylko najprostszy sposób na drukowanie z telefonu lub tabletu. To także optymalizacja przestrzeni oraz sposób na jej ożywienie za sprawą tak energetycznych barw jak Electric Blue. Dodatkowe kolory mają pojawić się w ofercie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

„Konsumenci poszukują małych, bezprzewodowych urządzeń, które pasowałyby do ich stylu życia i pozwalały funkcjonować w sieci, prowadzić życie towarzyskie i pracować w dowolnym miejscu –. powiedziała Sue Richards, dyrektor generalny i wiceprezes, HP Consumer Printing. – Dzięki innowacyjnej konstrukcji oraz intuicyjnej łączności z praktycznie każdego urządzenia mobilnego i sieci społecznościowej, HP DeskJet z serii 3700 rewolucjonizuje tradycyjny druk konsumencki”.

Ponadto, HP ma w swojej ofercie najszersze portfolio rozwiązań druku cyfrowego –. od najmniejszych na świecie drukarek domowych po największe na świecie prasy drukarskie, umożliwiające wykonanie praktycznie każdego wydruku – od zdjęć począwszy, przez dokumenty po opakowania i reklamy wielkoformatowe. Podczas drupa 2016, firma HP zaprezentowała ponad 50 rozwiązań druku cyfrowego, podkreślających innowacyjność, prędkość i wydajność cyfrowego druku.

Proste drukowanie z telefonu

Konfigurowanie drukarki oraz bezpośredni druk z urządzeń mobilnych jeszcze nigdy nie były tak łatwe jak dzięki rozwiązaniom systemowym oraz aplikacji mobilnej HP All-in-One Remote. Bezpłatna aplikacja oferuje użytkownikom kluczowe funkcje bezprzewodowego druku, kopiowania i skanowania z większości smartfonów i tabletów, w tym urządzeń Apple, Android i Windows. Za pomocą funkcji Wi-Fi Direct konsumenci mogą natychmiast rozpocząć drukowanie z urządzeń mobilnych i połączyć się z drukarką bez pośrednictwa Internetu.

Użytkownicy mogą drukować, modyfikować i udostępniać zdjęcia z serwisów Facebook, Instagram oraz Flickr albo bezpośrednio z pamięci telefonu za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji HP Social Media Snapshots. HP oferuje też samoprzylepny papier fotograficzny 4x5. stworzony specjalnie pod kątem aplikacji Social Media Snapshots, nadający się doskonale do ozdobienia sypialni lub szafki albo do pokazywania zdjęć rodzinie i przyjaciołom. Za pomocą narzędzia HP Printbot użytkownicy Facebook Messengera mogą drukować materiały z konwersacji. Oprócz łatwego druku zdjęć i dokumentów, narzędzie pozwala użytkownikom także dodawać drukarki, drukować z historii urządzenia oraz zamawiać materiały eksploatacyjne.

Cena i dostępność

Nowe, kolorowe urządzenie DeskJet 3720 oraz 3785 będzie dostępne już we wrześniu w wybranych sklepach detalicznych nawet za 299 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)