Trwa ładowanie...
d3mwdgg

HBO GO prawie jak Netflix. Skróci okres próbny

Prawie, bo Netflix całkowicie zrezygnował z bezpłatnych testów w Polsce. HBO GO dalej pozwoli oglądać za darmo, ale czasu do namysłu będzie mniej niż teraz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
HBO GO – okres próbny będzie krótszy
HBO GO – okres próbny będzie krótszy (Youtube.com)
d3mwdgg

Jak informuje Press, od 21 października okres próbny nie będzie trwał miesiąc, jak obecnie, tylko siedem dni.

W odróżnieniu od plotek o podwyżce cen HBO GO, ta informacja została potwierdzona przez HBO.

Skąd taki ruch HBO? Możemy się domyślać, że wymierzony jest głównie w tych, którzy tworzą kolejne konta, by korzystać z darmowego okresu w nieskończoność. Teraz będzie to bardziej uciążliwe.

d3mwdgg

Zobacz też: Największy telewizor LCD na świecie i inne telewizory sharp, których nie kupicie

Decyzja nie dziwi z jeszcze jednego powodu. Skracanie czy wręcz zabieranie okresów próbnych powoli staje się normą, czego najlepszym przykładem jest Netflix.

Na dodatek przyzwyczajać musimy się do podwyżek. Najwidoczniej streamingowi giganci doszli do wniosku, że usługi przyjęły się w naszym kraju na tyle, że nie trzeba długo do siebie przekonywać. Co więcej - można też podnosić ceny.

d3mwdgg

Niby na polskim rynku zrobiło się luźniej, od kiedy wycofał się Showmax. Tyle że niedługo znowu może być ciasno - wiele wskazuje na to, że z Disney+ skorzystamy także w Polsce. A przecież swoją usługę VOD zapowiedział też Apple. Kto wie, czy usługi, które darzą użytkowników większym zaufaniem - i pozwalają testować się za darmo dłużej - nie przyciągną takim drobiazgiem do siebie.

d3mwdgg

Podziel się opinią

Share

d3mwdgg

d3mwdgg