Trwa ładowanie...
dzb8pku

Elon Musk żegna się z Twitterem na dobre? To nie pierwszy raz

Elon Musk ogłosił, że nie będzie udzielać się na Twitterze. "Przechodzę w tryb offline" - milioner nie pierwszy raz ma problemy przez portal.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk kończy z Twitterem na dobre?
Elon Musk kończy z Twitterem na dobre? (Youtube.com)
dzb8pku

Elon Musk jakiś czas temu został ukarany grzywną wysokości 20 mln dolarów za nieodpowiednie wpisy na Twitterze. Od tego czasu jego wpisy miały przechodzić przez kontrolę prawnika. Jednak Musk nie zawsze dawał się upilnować.

Obecnie Muska obserwuje na portalu społecznościowym ponad 29 mln użytkowników. Jednak właściciel SpaceX i Tesli postanowił pożegnać się na z Twitterem i ogłosił, że będzie przez jakiś czas "offline".

Kilka godzin przedtem Elon Musk wrzucił informację, że nie jest pewien czy "Twitter przynosi coś dobrego". Jednocześnie zaznaczył, że "Reddit nadal wydaje się dobry", odnosząc się do popularnego serwisu.

dzb8pku

Zobacz też: "Życie" na Jowiszu. Uchwycił je przypadkiem amator

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Musk robi sobie przerwę od Twittera. Kilka miesięcy temu w większości branżowych mediów w Polsce i zagranicą pojawiła się informacja, że Elon Musk znika z mediów społecznościowych na stałe. Jak się okazało później, był to sposób na zwiększenie zainteresowania wśród użytkowników.

dzb8pku

Podziel się opinią

Share

dzb8pku

dzb8pku
Więcej tematów