Złoty iPhone z diamentem i wizerunkiem Jezusa Chrystusa. Tak, Rosjanie naprawdę to zrobili

Złoty iPhone z diamentem i wizerunkiem Jezusa Chrystusa. Tak, Rosjanie naprawdę to zrobili

Złoty iPhone z diamentem i wizerunkiem Jezusa Chrystusa. Tak, Rosjanie naprawdę to zrobili
Źródło zdjęć: © Caviar
Arkadiusz Stando
16.12.2019 07:50

Pozłacany iPhone z wizerunkiem Jezusa Chrystusa oraz 3-karatowym diamentem. Brzmi jak kiepski żart, ale to rzeczywistość. "Caviar" wprowadza do swojej oferty taką propozycję specjalnie na święta.

Rosjanie uwielbiają tandetne gadżety z bazarowym wyglądem. Dowodzi tego istnienie firmy "Caviar", sprzedającej luksusowe wersje iPhone'ów. Już kilkukrotnie przedstawiali absurdalne propozycje, ale tym razem to już przesada. Smartfon za ponad 140 tysięcy dolarów, pokryty 75 proc. złotem oraz diamentem. A z tyłu wzorek przedstawiający narodziny Jezusa Chrystusa.

Co piszą Rosjanie o swoim bazarowym iPhonie?

"Święta Bożego Narodzenia są jednym z najbardziej oczekiwanych świąt dla wielu ludzi na całym świecie. Z zatopionym sercem czekamy na tę magiczną noc, aby pogratulować naszym najbliższym, złożyć nasze głębokie życzenia i cieszyć się przyjemną rozmową z naszymi bliskim" - czytamy na stronie produktu. Wygląda na to, że "Caviar" rzeczywiście sprzedaje ten telefon z myślą o Bożym Narodzeniu.

Dalej czytamy: "Jako wyraz szczególnego szacunku dla tego świętego dnia, Caviar tworzy jedynego iPhone'a na świecie w obudowie ze złota o zawartości 750. Pośrodku kompozycji znajduje się błyszczący diament o 3 karatach, który symbolizuje Gwiazdę Betlejemską prowadzącą Mędrców do miejsca narodzin Jezusa Chrystusa" - jeśli jeszcze nie wiedzieliście, co kupić bliskim na święta, to może właśnie to?

140 tysięcy dolarów - tyle kosztuje najnowszy iPhone 11 Pro w tej rosyjskiej wersji. Ale spokojnie, są też tańsze modele i wersje dla wyznawców innych religii. Na przykład wersja przedstawiająca Meczet Proroka w Medynie, pokryta innym klejnotem - nefrytem - kosztuje 7 790 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)