"The Surge" i "Conan Exiles" w PlayStation Plus kwiecień 2019. Świetne gry na PS4.

"The Surge" i "Conan Exiles" w PlayStation Plus kwiecień 2019. Świetne gry na PS4.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel

27.03.2019 21:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadchodzi nowy miesiąc, więc tradycyjnie Sony zdradza zawartość PS Plus. Co w PlayStation Plus w kwietniu? Tym razem wybór jest mały - ale za to konkretny. Za darmo do swojego konta dodamy "The Surge" i "Conan Exiles". Co to za gry?

W kwietniowym PlayStation Plus, płatnym abonamencie, Sony przygotowało propozycje tylko posiadaczy PS4. Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami odłączono darmowe produkcje dla tych, którzy cały czas odpalają stare PlayStation 3 czy PS Vita.

PlayStation Plus na kwiecień 2019 to także propozycje dla tych, którzy lubią "solidne gry". Dostajemy bowiem takie oto tytułu. "The Surge", czyli wymagającą grę akcji, prawdziwe "Dark Souls" w świecie robotów i mechów, oraz "Conan Exiles", czyli survival w kultowym świecie Hyborii (z trybem gry solo i multi).

"The Surge" w PlayStation Plus

Obraz
© Materiały prasowe

"Nie ukrywam, że w grze spędzam dużo czasu. Sporo minęło zanim załapałem sposób walki. Bossowie potrafili dać mi w kość. Choć momentami czułem, że to wina pewnej toporności sterowania." - tak pisałem w swojej recenzji w lipcu 2017 po premierze gry. Ale dodałem też, że niespecjalnie czułem motywację, by kontynować rozgrywkę.

"The Surge" to produkcja wybitnie skierowana pod tych, których zauroczyła seria "Dark Souls" oraz "Bloodborne" czy "Sekiro" od studia From Software. Powolna rozgrywka, szczątkowa fabuła, bardzo wymagające starcia. Dla lubiących wyzwania, postatpo oraz robotyczne rozwiazania.

"Conan Exiles"

Przez ostatnie lata trwa moda na gry survivalowe. O co chodzi? Oto by zaczynać od absolutnego zera, samemu zdobywać surowce i składniki na tworzenie narzędzi, gotowanie sycącego pożywienia, tworzenie domów, warsztatów, a w końcu całych osiedli. I "Conan Exiles" to właśnie jedna z takich gier.

A wszystko po to, by w końcu wykuć sobie najlepszej klasy uzbrojenie i zaangażować się w epickie starcia. I nie zginać, jeśli nie chcemy powtarzać wielu godzin rozgrywki od nowa.

Obraz
© Materiały prasowe

Co nowego u Sony. "State of Play", VR i PlayStation 5

W tym tygodniu podczas eventu "State of Play" twórcy PlayStation 4 ogłosili plany wydania szeregu nowych gier na PS VR: "Iron-Man VR", "Blood and Truth” i szeregu mniejszych tytułów. Będzie także odpowiednia aktualizacja dla gry "No Man’s Sky".

Wiadomo też, że Sony nie planuje przyszłości dla PlayStation Vita, czyli przenośnej konsoli z opcją streamingu z PS4. "Brutalny świat korporacji. Nie przynosisz zysków, nie ma z ciebie pożytku, tam są drzwi. Niby nic nowego, ale jednak przypadek PlayStation Vita jest mimo wszystko niezrozumiały. Sony miało w swojej ofercie świetny sprzęt" - ubolewał Adam Bednarek w swoim felietonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)