Tesla dostrzegła "ducha" w pobliżu cmentarza. Kierowca był przerażony [Wideo]

Samochód Tesli miał wykryć ducha
Samochód Tesli miał wykryć ducha
Źródło zdjęć: © Getty Images

17.01.2021 16:03, aktual.: 03.03.2022 06:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samochody Tesli wyposażone są w chip, który umożliwia autopilotowi dostrzeganie przeszkód i obiektów wokół nich. Jak się okazuje, chip może nawet wykrywać "duchy".

Dziwny incydent przytrafił się właścicielowi samochodu elektrycznego Tesli Model Y. Kiedy jechał służbowo, system nagle zahamował samochód, a na ekranie samochodu pojawiła się postać mężczyzny. Kierowca był zdziwiony, ponieważ w pobliżu nie było nikogo. Co więcej, tajemnicza postać pojawiła się na ekranie jeszcze kilka razy, odwróciła się i odeszła. 

Historia jest o tyle niepokojąca, że do zdarzenia doszło nieopodal cmentarza. Kiedy tajemnicza postać zniknęła, systemy Tesli odblokowały się i mężczyzna mógł odjechać z miejsca. Na potwierdzenie swojej historii, nagrał wszystko, co wyświetlało się na ekranie samochodu. Potwierdził jednocześnie, że w okolicy na pewno nie było nikogo poza nim. 

Internauci zachęcają mężczyznę, by wrócił na cmentarz i jeszcze raz zbadał sprawę. Raczej trudno uwierzyć w to, by Tesla faktycznie widziała "duchy". Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło przez błąd w oprogramowaniu. Mężczyzna jednak przyznał, że nie zamierza więcej wybierać się w tamtą okolicę, ponieważ boi się, że naprawdę spotkał zjawę. 

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (160)