Trwa ładowanie...
dsx3mel

Telewizor zwijany w rulon ujrzał światło dzienne

Wyścig w branży telewizorów przyjmuje coraz ciekawsze formy. Liderzy rynku nie mogą polegać już tylko na najlepszej jakości obrazu i dźwięku, cały czas szukają nowych "sztuczek". Po prezentacji modułowego telewizora składanego z klocków przyszedł czas na telewizor, który można zwinąć w rulon. Zaprezentowała go firma LG.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwijany telewizor OLED od LG.
Zwijany telewizor OLED od LG. (LG)
dsx3mel

Pierwszy na świecie 65-calowy panel OLED UHD, który można zwinąć w rolkę, został pokazany przez LG na targach elektronicznych CES 2018 w Las Vegas. LG zaprezentowała pierwszy zwijany ekran już kilka lat temu, jednak to właśnie teraz możemy zobaczyć pełnoprawny produkt. 65-calowy panel chowa się w eleganckim pudełku, umożliwia to wysunięcie tylko fragmentu telewizora, który może wtedy działać jak wyświetlacz z powiadomieniami.

LG

Oprócz nowinki, jaką jest możliwość rolowania, telewizor zapewnia wszystkie korzyści niesione przez panel OLED. Jest to głęboka czerń, genialne odwzorowanie kolorów i świetny kontrast. Nie bez powodu większośc producentów stosuje w swoich flagowych telewizorach panele OLED.

dsx3mel

Działanie zwijanego telewizora LG możecie zobaczyć na filmie portalu Endgadget:

dsx3mel

Podziel się opinią

Share

dsx3mel

dsx3mel
Więcej tematów