Kosiniak-Kamysz pyta, czy mamy badania na temat 5G. Ja pytam, czy kandydat na prezydenta powinien zadawać takie pytania [OPINIA]
Władysław Kosiniak-Kamysz opublikował tweeta, w którym z trwogą pyta o sieć 5G i współpracę z Amerykanami. Niezależnie czy to kwestia braku wiedzy, czy chęci przyciągnięcia elektoratu anty-5G, takie komunikaty są po prostu nieodpowiedzialne.