Trwa ładowanie...
ycipk-2mgr57

Star Wars: The Mandalorian. Kto naprawdę kryje się pod hełmem? Główny bohater ma kilka twarzy

Serial osadzony w świecie Star Wars zbiera bardzo pozytywne recenzje. Podczas oczekiwania na najnowszy odcinek "The Mandalorian", fani poznali nową ciekawostkę. Okazało się, że pod hełmem głównego bohatera nie zawsze kryje się twarz Pedro Pascala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Mandalorian. Ciekawostka na temat głównego bohatera
The Mandalorian. Ciekawostka na temat głównego bohatera (Youtube.com)
ycipk-2mgr57

"The Mandalorian" - produkcja osadzona w świecie Star Wars bije rekordy popularności. Fani z niecierpliwością czekają na emisję szóstego odcinka, a czas do piątkowej premiery umilają im między innymi różne ciekawostki dotyczące serialu. Najnowsza z nich dotyczy tytułowego bohatera. Okazuje się, że ten ma "kilka twarzy".

Bryce Dallas Howard, reżyserka jednego z odcinków "The Mandalorian", zdradziła ostatnio, że Pedro Pascal nie jest jedyną osobą, która wciela się w postać głównego bohatera. Kobieta przyznała, że podczas kręcenia czwartego epizodu produkcji nie miała okazji pracować z Chilijczykiem. Aktor w tym czasie brał udział w próbach do sztuki "Król Lear" na Broadwayu.

ycipk-2mgr57

W postać Mandaloriana prócz Pedro Pascala wciela się jeszcze dwóch dublerów. Pierwszy z nich to Brendan Wayne, wnuk legendy westernu - Johna Wayne'a. Drugim jest Lateef Crowder, kaskader i mistrz capoeiry. Według reżyserki, to Wayne jest głównym dublerem Mandaloriana, który powróci w kręconym właśnie drugim sezonie, podczas gdy Crowder występuje raczej jedynie w scenach akcji.

Pedro Pascal i Brendan Wayne wielokrotnie porozumiewali się w sprawie Mandaloriana. Aktorzy wymieniali się doświadczeniem oraz spostrzeżeniami odnośnie kreacji, którą wspólnie stworzyli. Artyści zwracają uwagę, aby najmniejsze detale, takie jak na przykład sposób chodzenia, były wykonywane niemal identycznie.

Mandalorian to opowieść o samotnym wojowniku przemierzającym najdalsze zakątki galaktyki. Twarz głównego bohatera cały czas schowana jest pod hełmem, którego łowca głów nigdy nie ściąga przy świadkach.

ycipk-2mgr57

Premiera najnowszego odcinka odbędzie się w piątek 13 grudnia.

Zobacz także: "The Mandalorian" mógł być grą, a nie serialem. Szkoda, że na to nie wpadli

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2mgr57

ycipk-2mgr57
ycipk-2mgr57