Trwa ładowanie...

Breaking Bad. Netlfix zrobił film o Jessiem Pinkmanie. Trailer i data premiery

11 października na Netliksie pojawi się film "El Camino" opowiadający o losie Jessiego Pinkmana po zakończeniu fabuły serialu "Breaking Bad".
Share
Film będący kontynuacją Breaking Bad ukaże się 11 października
Film będący kontynuacją Breaking Bad ukaże się 11 październikaŹródło: Materiały prasowe
d2ubw7x

Film o tytule "El Camino" (hiszp. droga, kierunek był trzymany w bardzo ścisłej tajemnicy. Na jego temat nie pojawiły się żadne informacje ani przecieki prawie do ostatniej chwili oficjalnej publikacji zwiastuna.

Zaledwie dwa dni wcześniej, 23 sierpnia, Bob Odenkirk czyli prawnik Saul Goodman z serialu "Breaking Bad" powiedział, że powstaje filmowa kontynuacja serialu, i że zdjęcia do niej już się zakończyły. Dwa dni później trailer filmu o tytule "El Camino" został opublikowany.

d2ubw7x

Trailer przedstawia postać chudego Pete'a, kolegi Jessiego Pinkamana, z którym handlowali metamfetaminą Pete jest przesłuchiwany przez funkcjonariuszy, prawdopodobnie agencji antynarkotykowej, w temacie miejsca pobytu Pinkmana.

Z monologu Pete'a wynika, że akcja rozgrywa się krótko po zakończeniu serialu. Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie "Breaking Bad" Jessie Pinkman był przetrzymywany jako więzień przez neonazistowski gang i zmuszany do "gotowania" metamfetaminy W ostatnim odcinku serialu "Ozymandias" Walter White zabija członków gangu, uwalnia Pinkmana, a sam umiera.

Trailer najnowszego filmu kończy się słowami wypowiedzianymi przez chudego Pete'a nawiązującymi do tego zdarzenia. Bohater mówi: Wiem, że trzymali Pinkmana w klatce, nie pomogę wam wsadzić go do kolejnej klatki.

Data premiery na Netfliksie została ustalona na 11 października 2019 roku.

d2ubw7x

Podziel się opinią

Share
d2ubw7x
d2ubw7x
Więcej tematów