ycipk-k95smi

Samolot spadł do jeziora. Kajakarze ruszyli na ratunek pilotowi [Zobacz wideo]

Szybka reakcja kajakarzy uratowała życie pilotowi, którego samolot wpadł do jeziora Morton w USA. Ciężko ranny mężczyzna został zabrany do pobliskiego centrum medycznego. Poniżej możecie zobaczyć wideo z miejsca zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katastrofa samolotu w USA. Maszyna spadła do jeziora
Katastrofa samolotu w USA. Maszyna spadła do jeziora (WP.PL)
ycipk-k95smi

Do katastrofy samolotu doszło w poniedziałek, po godzinie 11:00 czasu lokalnego. Jak informuje Seattle Times, mały samolot rozbił się na środku jeziora Morton, nieopodal miejscowości Covington, w hrabstwie King, w stanie Waszyngton. Ciężko ranny został pilot maszyny, który swoje życie może zawdzięczać trzem świadkom wydarzenia.

Świadkowie katastrofy (dwóch mężczyzn i jedna kobieta) zareagowali błyskawicznie wskakując w kajaki i pędząc na ratunek poszkodowanemu. Z ich relacji wynika, że mężczyzna, chociaż był w ciężkim stanie, to nie stracił przytomności w wyniku uderzenia w jezioro. Kajakarze pomogli mężczyźnie dostać się na brzeg, skąd został zabrany do szpitala w Harborview. Jego stan jest stabilny.

ycipk-k95smi

Przyczyną katastrofy najprawdopodobniej była awaria silnika. Poniżej możecie zobaczyć wideo z miejsca wydarzenia.

Czytaj także: USA. Mężczyzna wypadł z samolotu. Trwają poszukiwania

Przyjaciel pilota, Elias Temeyosa poinformował, że poszkodowany w wypadku kupił mały samolot kilka miesięcy temu, za pieniądze pozyskane ze sprzedaży furgonetki.

ycipk-k95smi

Jak informuje Associated Press, Federalna Administracja Lotnicza oraz Krajowe Biuro Bezpieczeństwa Transportu pracują nad zbadaniem dokładnej przyczyny katastrofy.

Zobacz także: Katastrofa samolotu w USA. Maszyna rozbiła się na cmentarzu [Zobacz wideo]

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-k95smi

ycipk-k95smi
ycipk-k95smi