Rusza drugi salon firmowy Nokia - teraz we Wrocławiu

Rusza drugi salon firmowy Nokia - teraz we Wrocławiu

25.08.2009 11:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już jutro we Wrocławiu będzie miało miejsce oficjalne otwarcie drugiego w Polsce salonu firmowego Nokia. Sklep, mieszczący się w centrum handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40 (I piętro), będzie otwarty od godz. 9.00. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, dostępnych nie tylko dla klientów centrum handlowego, ale także mieszkańców Wrocławia. Pierwszy salon firmowy Nokia został otwarty 9 listopada 2007 w centrum handlowym Stary Browar w Poznaniu.

Z okazji otwarcia salonu we Wrocławiu Nokia przygotowała cogodzinne konkursy z nagrodami. Przez cały dzień o każdej pełnej godzinie na ekranach znajdujących się przed wejściem do sklepu wyświetlane będę pytania z trzema odpowiedziami. Wygrywają dwie osoby, które najszybciej wyślą pod wskazany numer sms-a z prawidłową odpowiedzią. Jest o co walczyć, gdyż nagrodami są najnowsze telefony Nokia, m.in. z Nseries i Eseries oraz gadżety.

Obraz
© (fot. Nokia)

Ponadto na terenie Centrum Handlowego będą umieszczone nadajniki bluetooth. Każdy, kto włączy bluetooth w swoim telefonie, będzie mógł otrzymać singiel Nokia, tapetę oraz informacje o prowadzonych w ramach otwarcia sklepu konkursach.

Dla Klientów, którzy tego dnia zdecydują się na zakupy w salonie Nokia, firma przygotowała rabat 10. na oryginalne akcesoria Nokia.

Obraz
© (fot. Nokia)

O otwarciu sklepu informować będą również promotorzy, przemieszczający się po mieście z megafonami, transparentami oraz ulotkami. Od nich będzie można otrzymać informacje o sklepie, a ponadto każdy, kto napotka promotorów i odpowie na pytanie związane z marką Nokia otrzyma gadżet-niespodziankę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)