Rosół w pół godziny w szybkowarze MPM

Rosół w pół godziny w szybkowarze MPM

Rosół w pół godziny w szybkowarze MPM
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.02.2014 13:30

Natłok obowiązków i coraz mniej czasu sprawiają, że wiele osób rezygnuje z gotowania na rzecz gotowych potraw, które wystarczy podgrzać. Dla tych, którzy mimo ograniczonego czasu chcieliby przygotowywać samodzielnie domowe obiady, firma MPM zaprezentowała szybkowar MGS-05.

Przyspieszone gotowanie w szybkowarze jest efektem wysokiego ciśnienia powstającego w garnku, które podnosi temperaturę wrzenia wody. Przykładowo, gulasz wołowy w szybkowarze wystarczy dusić ok. 4. min. W tradycyjnym garnku takie przygotowania trwają z reguły około dwóch godzin. Z kolei, klarowny rosół, zamiast kilku godzinnego gotowania na małym ogniu, można przyrządzić w zaledwie pół godziny. Krótszy czas gotowania oznacza dużą oszczędność prądu czy gazu, co pozytywnie wpływa na domowy budżet.

Kontrolę czasu przyrządzania dań ułatwia wbudowany Timer. Ponadto, wysoki poziom pary wodnej zamkniętej w garnku pozwala zachować cenne witaminy i minerały, aromat potraw oraz naturalne kolory warzyw. Dodatkowo, produkt firmy MPM został wyposażony w specjalny wkład do gotowania na parze.

Cena: 36. zł

Cechy szybkowaru MGS-05:

- pojemność garnka - 5 L
- waga netto - 3,37 kg
- ciśnienie robocze - 60/100 kPa
- możliwość stosowania do wszystkich kuchni (w tym indukcyjnych)
- możliwość zmywania w zmywarce (bez pokrywy)
- 2-warstwowy spód

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)