Prawnik dołączył do rozprawy online. Zapomniał wyłączyć filtru zamieniającego go w kota

Prawnik dołączył do rozprawy online. Zapomniał wyłączyć filtru zamieniającego go w kota
Źródło zdjęć: © YouTube.com
Karolina Modzelewska

10.02.2021 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rod Ponton, prawnik z Teksasu we wtorek przypadkowo dołączył do rozprawy sądowej prowadzonej na żywo. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że używając aplikacji Zoom, włączył filtr, który zamienił go w anonimowego kota. - Jestem tu na żywo. Nie jestem kotem – przekonywał mężczyzna.

Nagranie z nietypowej rozprawy sądowej bardzo szybko zyskało popularność w serwisach społecznościowych. Poważna rozprawa sądowa na chwilę zamieniła się w zabawny incydent, który rozproszył jej uczestników.

Prawnik, który zamienił się w kota

Rod Ponton, prawnik z Teksasu, pokazał się wszystkim pod postacią smutnego kota ze łzami w oczach. Sędzia prowadzący sprawę nie krył zdumienia.

-  Panie Ponton, myślę, że ma Pan włączony filtr w ustawieniach wideo - powiedział sędzia Roy Ferguson z 394. okręgu sądowego w Teksasie.

Wszystko wskazuje na to, że Ponton nie miał pojęcia, jak wyłączyć koci filtr do twarzy w aplikacji Zoom. Przekonywał sędziego, że uczestniczy w rozprawie na żywo i nie jest kotem. Ferguson odpowiedział mu na to krótko – widzę. Komentując później całe zajście, przyznał, że był zaskoczony, że zdarzenie nie zakończyło się wybuchami niekontrolowanego śmiechu.

"Wszyscy zaangażowani podeszli do tego z godnością, a używający filtru prawnik wykazał się niesamowitą gracją" – napisał sędzia na swoim profilu na Twitterze. Dodał: "prawdziwy profesjonalizm dookoła".

Wyłączanie filtry w Zoomie

Jak wskazuje portal PC Mag, Ponton prawdopodobnie używał filtrów ze Snap Camera, które można zintegrować z opcjami Zoom Video. Aby można było je uruchomić, potrzebny jest co najmniej system Windows 7 lub MacOS 10.11 oraz instalacja Snap Camera. Aplikacja oprócz bogatego wyboru filtrów pozwala nam też zmieniać znajdujące się za nami tło.

Używając aplikacji Zoom podczas ważnych spotkań, warto upewnić się, czy wszystko będzie działało prawidłowo i nic nas nie zaskoczy. W tym celu należy zweryfikować ustawienia opcji Zoom Video i wyłączyć wszystkie niechciane filtry.

Nagranie z nietypowej rozprawy można obejrzeć m.in. na portalu YouTube.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)