PLL LOT są "w związku" na Facebooku. To zapowiedź ważnych zmian

Strona głównaPLL LOT są "w związku" na Facebooku. To zapowiedź ważnych zmian
24.01.2020 22:38
PLL LOT są "w związku" na Facebooku. To zapowiedź ważnych zmian
Źródło zdjęć: © Getty Images

24 stycznia 2020 roku to ważna data na drodze rozwoju Polskich Linii Lotniczych LOT. Od teraz są dosłownie związane z Condor Airlines – administratorzy postarali się bowiem o nowy status "stanu cywilnego" na Facebooku, co urzekło komentujących.

Polskie Linie Lotnicze LOT są "w związku" na Facebooku. To nietypowy sposób, który wybrano jako metodę poinformowania opinii publicznej o kupnie niemieckich linii Condor Airlines – sugeruje Polsat News.

Z udostępnionych informacji już teraz wiadomo, że LOT i Condor mają zostać oddzielnymi markami, a samoloty nie zostaną przemalowane na wspólne barwy. W wyniku połączenia interesów nie powstanie także jeden, wspólny podmiot biznesowy.

Na Facebooku wiadomość o "związku" LOT-u wywołała głównie pozytywne emocje. Administratorzy oficjalnego profilu Lotniska Chopina życzyli LOT-owi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, z kolei inni – samych wzlotów czy gromadki dzieci (to znaczy samolotów).

Jak podaje Polsat News, maszyny linii Condor przewoziły w Niemczech około 10 milionów osób rocznie. Aby utrzymać firmę przy życiu, zarządcom udało się uzyskać 380 mln euro pożyczki od niemieckiego rządu.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)