PLL LOT są "w związku" na Facebooku. To zapowiedź ważnych zmian

PLL LOT są "w związku" na Facebooku. To zapowiedź ważnych zmian

PLL LOT są "w związku" na Facebooku. To zapowiedź ważnych zmian
Źródło zdjęć: © Getty Images
Oskar Ziomek
24.01.2020 22:38

24 stycznia 2020 roku to ważna data na drodze rozwoju Polskich Linii Lotniczych LOT. Od teraz są dosłownie związane z Condor Airlines – administratorzy postarali się bowiem o nowy status "stanu cywilnego" na Facebooku, co urzekło komentujących.

Polskie Linie Lotnicze LOT są "w związku" na Facebooku. To nietypowy sposób, który wybrano jako metodę poinformowania opinii publicznej o kupnie niemieckich linii Condor Airlines – sugeruje Polsat News.

Z udostępnionych informacji już teraz wiadomo, że LOT i Condor mają zostać oddzielnymi markami, a samoloty nie zostaną przemalowane na wspólne barwy. W wyniku połączenia interesów nie powstanie także jeden, wspólny podmiot biznesowy.

Na Facebooku wiadomość o "związku" LOT-u wywołała głównie pozytywne emocje. Administratorzy oficjalnego profilu Lotniska Chopina życzyli LOT-owi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, z kolei inni – samych wzlotów czy gromadki dzieci (to znaczy samolotów).

Jak podaje Polsat News, maszyny linii Condor przewoziły w Niemczech około 10 milionów osób rocznie. Aby utrzymać firmę przy życiu, zarządcom udało się uzyskać 380 mln euro pożyczki od niemieckiego rządu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)