Trwa ładowanie...
d1g1fnh

"Patostreamer" pobił własną babcię. Internauci mu za to zapłacili

W sieci rozchodzi się wideo, na którym (kolejny już) "patostreamer" atakuje bezbronną osobę. Tym razem padło na starszą kobietę, prawdopodobnie jego babcię. "Szczupak" wpadł w furię pod wpływem alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żenujące zachowanie "patostreamera"
Żenujące zachowanie "patostreamera" (ShowupTV)
d1g1fnh

"SzczupakLepszyNizTupak" to kolejny pokaz rynsztoku, jaki znajdziemy w odmętach polskiego internetu. Z wielką przykrością obejrzeliśmy nagranie, na którym ów "patostreamer" bije swoją babcię. Sytuacja na nagraniu nagraniu co prawda nie wygląda groźnie, ale martwi sam fakt, że "Szczupak" był w stanie czegoś tak podłego dokonać.

"Patostreamerowi" ewidentnie nie spodobało się, że babcia zwraca mu uwagę. Chciała też wejść do pokoju, co przechyliło szalę goryczy. "Szczupak" najpierw zaczął ją popychać, a potem zadał kilka ciosów frontalnych nogą. Miejmy nadzieję, że z babcią wszystko w porządku.

Wideo zaczęło rozchodzić się po sieci późnym wieczorem w czwartek 30 maja. Można więc się domyślać, że do sytuacji doszło właśnie w tym czasie.

Na nagranie zareagował między innymi facebookowy profil Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jak czytamy w poście, znane jest już miejsce zamieszkania "patostreamera", jednak nie wiadomo jeszcze, jak się nazywa. Jeśli ktoś jest w stanie go zidentyfikować, proszony jest o przesłanie wiadomości prywatnej do Ośrodka.

d1g1fnh

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zaznacza także, że sprawa została już zgłoszona policji. Nie wiadomo jednak, czy śledztwo zostało rozpoczęte. Internauci, oprócz kary dla samego napastnika, domagają się odnalezienia osób podżegających go do tego czynu. Chodzi oczywiście o użytkowników serwisu dla dorosłych ShowUp.tv, którzy mieli zachęcać "Szczupaka" do agresywnego zachowania w stronę babci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1g1fnh

Podziel się opinią

Share

d1g1fnh

d1g1fnh
Więcej tematów