"Patostreamer" Daniel "Magical" idzie za kratki. Powodem jest stara sprawa

"Patostreamer" Daniel "Magical" idzie za kratki. Powodem jest stara sprawa

"Patostreamer" Daniel "Magical" idzie za kratki. Powodem jest stara sprawa
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Grzegorz Burtan
14.02.2019 14:32, aktualizacja: 15.02.2019 11:47

Daniel "Magical" Z. trafi do więzienia. To nie wyrok za nowe przestępstwo - powodem jest niestawianie się na zasądzone wcześniej prace społeczne. Ale to nie jedyny problem niesławnego youtubera.

W więzieniu będzie przebywać 82 dni. Decyzja jest prawomocna, podjął ją Sąd Okręgowy w Toruniu. Daniel "Magical" Z. został wcześniej skazany na 5 miesięcy i 15 dni ograniczenia wolności za pobicie. Przez ten czas miał wykonywać prace społeczne. Przestał to jednak robić, za co resztę wyroku musi spędzić w zakładzie karnym.

Jak tłumaczył portalowi "Nowości Dziennik Toruński", powodem, dla którego przestał uczęszczać na prace społeczne, była poważna kontuzja nogi. Stało się to podczas walki Fame MMA, na której youtube'owi celebryci walczą między sobą.

- Skierowali mnie na lodowisko. Ciekawych ludzi poznałem. Ale jak miałem dalej pracować ze złamaną nogą?! Nie wyobrażam sobie pobytu w więzieniu. Wtedy to już żadnego streamu nie będzie - cytują youtubera "Nowości".

To nie jedyna oskarżenie, z którym Daniel Z. się boryka. W styczniu "Magical" oraz jego matka usłyszeli zarzut pochwalania przestępstwa. Stało się to z powodu komentarza jaki wygłosili po zabójstwie prezydenta Pawła Adamowicza, które skwitowali stwierdzeniem: "Dobrze się stało". Obojgu grozi za to rok pozbawienia wolności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (75)