Oddaj stary sprzęt za koszulkę

Oddaj stary sprzęt za koszulkę

Oddaj stary sprzęt za koszulkę
Źródło zdjęć: © Jupiter Images
18.03.2011 12:59, aktualizacja: 18.03.2011 13:17

Już czwarty raz w Warszawie odbędzie się bezpłatna zbiórka elektrośmieci i baterii pod hasłem "ecoodpowiedzialni" współorganizowana przez firmę Sony, C.H. Arkadia i Europejską Platformę Recyklingu

Podczas dwóch poprzednich edycji zbiórki mieszkańcy Warszawy oddali aż 1. ton zużytych urządzeń. W tym roku zapraszamy do wspólnego pobicia tego rekordu.

Obraz
© (fot. Jupiter Images)

Nowoczesne urządzenia pomagają nam wykonywać pracę zawodową i w domu, służą naszej rozrywce i spędzaniu wolnego czasu. Jednak możemy je wykorzystać także wtedy, gdy przestaną spełniać swoje funkcje. Dzięki temu, że trafią do miejsc, gdzie mogą być bezpiecznie dla środowiska składowane i poddane właściwemu recyklingowi zostaną wykorzystane przy produkcji nowego sprzętu.

W trosce o przyrodę zapraszamy każdego do bezpłatnego oddania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz baterii w każdą sobotę i niedzielę od 1. marca do 3 kwietnia br. w godzinach od 9.00 do 20.00 do C.H. Arkadia. Punkt zbiórki znajdować się będzie przy rondzie niedaleko wjazdu na podziemny parking C.H. Arkadia od strony ulicy Błońskiej.

Za przyniesiony sprzęt i baterie każdy "ecoodpowiedzialny" otrzyma tradycyjnie prezent: koszulkę oraz ekologiczną torbę.

C.H. Arkadia
Jana Pawła II 82
Warszawa

termin: wszystkie weekendy od 19 marca do 3 kwietnia br.
Godz.: 9.00 - 20.00

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)