Nowy zestaw domowego oświetlenia LED

Nowy zestaw domowego oświetlenia LED
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.09.2014 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prestigio pokazało gamę rozwiązań wpisujących się w koncepcję inteligentnego domu - zarządzany bezprzewodowo system oświetlenia z regulowanym poziomem jasności

.

Gama produktów oświetleniowych Prestigio LED składa się z trzech modeli: Smart Color LED Light PRLED7E2. z systemem barw RGB, Smart LED Light Warm White (3000k) oraz Smart LED Light Cold White (5000k). LED-owe żarówki Prestigio generują snop światła 500lm, co jest równe mocy 60W dostarczanych przez tradycyjne ogniwa żarowe z poziomem zużycia na poziomie 7W. Zużycie oświetlenia LED Prestigio w trybie czuwania ograniczone jest do 0.5W.

Żarówki są łatwe w użyciu. Wystarczy wymienić zwykłe ogniwa na Prestigio LED, aby z odległości do 1. metrów, przy użyciu aplikacji na smartfonie lub tablecie korzystającym z technologii Bluetooth 4.0, móc sterować domowym oświetleniem.

Oświetlenie może być podzielone na sekcje i zarządzane niezależnie od siebie. Natężenie światła jest regulowane, natomiast włączanie i wyłączanie żarówek to proces zautomatyzowany, przebiegający na podstawie grafiku bądź trybu odliczania.

System oświetlenia Prestigio może być zintegrowany z centralką MultiCenter Smart Home Ready, jako segment współpracujący z innymi elementami wyposażenia inteligentnego domu. Poziom zużycia energii nadzorowany jest przez odpowiednią aplikację, a dostęp do panelu zarządzania zabezpieczony kodem PIN.

Model PRLED7E2. umożliwia także szybką i łatwą zmianę kolorów świecenia żarówki za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)