Nowość od MPM - żelazko parowe o nietypowym wzornictwie

Nowość od MPM - żelazko parowe o nietypowym wzornictwie

Nowość od MPM - żelazko parowe o nietypowym wzornictwie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.11.2013 14:31

Nowe żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-10 zostało stworzone nie tylko do prasowania, ale także aby cieszyć oko użytkownika. Żelazko posiada wyprofilowany stożek docierający do trudno dostępnych miejsc, a także system Anti-Drip, który zapobiega kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja Vertical Ironing pozwala prasować rzeczy w pozycji pionowej. Funkcjonalność nowego żelazka MZE-10 dopełnia ciekawa estetyka. Stopa ceramiczna jest w kolorze złotym i dobrze komponuje się z fioletem i kwiatowym motywem na obudowie.

Nowe żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-10 zostało stworzone nie tylko do prasowania, ale także aby cieszyć oko użytkownika.

Żelazko posiada wyprofilowany stożek docierający do trudno dostępnych miejsc, a także system Anti-Drip, który zapobiega kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja Vertical Ironing pozwala prasować rzeczy w pozycji pionowej.

Najważniejszym elementem nowego urządzenia MPM jest zaawansowana stopa ceramiczna. Stożek Special Tip ułatwi prasowanie takich części ubrań, jak kołnierzyki, mankiety lub zakładki. Możliwość wzmocnienia wyrzutu pary pozwala uporać się z zagnieceniami, a funkcja Vertical Ironing umożliwia prasowanie rzeczy w pionie. Dzięki systemowi Anti-Drip nie należy się obawiać kapania wody, podczas prasowania w niskich temperaturach.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Funkcjonalność nowego żelazka MZE-10 dopełnia ciekawa estetyka. Stopa ceramiczna jest w kolorze złotym i dobrze komponuje się z fioletem i kwiatowym motywem na obudowie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)