Nie kupuj więcej gier. Jeden abonament i dostęp do 100 tytułów

Nie kupuj więcej gier. Jeden abonament i dostęp do 100 tytułów

Nie kupuj więcej gier. Jeden abonament i dostęp do 100 tytułów
09.06.2014 13:56, aktualizacja: 09.06.2014 15:08

Wystartowała pełna wersja BoxOff Play - platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Oferta jest dostępna w specjalnej cenie promocyjnej 24,90 zł, która jest limitowana czasowo.

BoxOff Play umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Obecnie dostępny jest pakiet zawierający blisko 10. gier, w specjalnej cenie promocyjnej 24,90 zł, która limitowana jest czasowo. Cena docelowa pakietu wynosić będzie 49,90 zł. Z punktu widzenia konsumenckiego BoxOff Play jest alternatywą dla tradycyjnych zakupów wersji pudełkowej tytułu lub kodu umożliwiającego jego pobranie. Z kolei, jeśli idzie o funkcjonalność, wykorzystanie technologii chmurowych pozwala na uruchamianie gier z pominięciem procesu ich instalacji i oczekiwania na pobranie 100% plików, co stanowi wyróżnik naszej oferty na rynku.

Obecny kształt BoxOff Play powstał po uwzględnieniu sugestii i wniosków blisko 200. graczy, zaangażowanych w testy beta. W ofercie startowej znajdzie się ok. 100 tytułów. Liczba gier w portfolio będzie systematycznie zwiększana, co kilka tygodni, o kolejne interesujące pozycje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)