Netflix: Wiedźmin sezon 3 potwierdzony? Są nowe informacje

Netflix: Wiedźmin sezon 3 potwierdzony? Są nowe informacje

Henry Cavill jako Geralt w serialu "Wiedźmin"
Henry Cavill jako Geralt w serialu "Wiedźmin"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.10.2020 21:24, aktualizacja: 01.03.2022 14:03

Pandemia koronawirusa przeszkodziła Netliksowi w pracach nad drugim sezonem Wiedźmina, ale firma nie zamierza za bardzo zmieniać planów. Jak wynika z najnowszych informacji, które pojawił się w sieci prace nad trzecim sezonem ruszą szybko.

Pierwszy sezon Wiedźmina Netfliksa był ogromnym sukcesem. Serial utrzymywał się długo na liście najpopularniejszych produkcji w serwisie, a fani wyczekiwali drugiego sezonu. Niestety pandemia COVID-19 opóźniła prace nad kontynuację serialu, ale informacje, które pojawiały się w sieci, sugerowały, że otrzymamy nie dwa a trzy sezony. 

Chociaż plotki mówiły, że Netflix dał Lauren Hissrich zielone światło na rozpoczęcie produkcji 2. i 3. sezonu Wiedźmina, to brak było na to oficjalnych dowodów. Te zdaje się znalazł serwis Redanian Intelligence, któremu do tej pory udawało się trafnie wynajdować informacje na temat wszelkich nowości ze świata Wiedźmina, a plotki, do których docierały, zazwyczaj się potwierdzały. 

Trzeci sezon Wiedźmina potwierdzony?

- Z radością informujemy, że trzeci sezon Wiedźmina został dodany do bazy danych Writers Guild of America - czytamy w serwisie Redanian Intelligence. Oznacza to, że faktycznie prace nad trzecim sezonem serialu faktycznie będą miały miejsce. Jedyne, na co teraz musimy poczekać to oficjalne ogłoszenie Netfliksa, które zapewne będzie miało miejsce nie wcześniej niż premiera 2. sezonu.

Niestety z powodu pandemii prace zostały na kilka miesięcy wstrzymane, więc premiera 2. sezonu Wiedźmina będzie miała miejsce dopiero w drugiej połowie 2021, a nie w 2020, jak to pierwotnie planowano. Oznacza to, że trzeci sezon zobaczymy nie wcześniej niż w 2022 roku, ale fani na pewno się ucieszą, że wszystkie dostępne informacje potwierdzają, że produkcja nie skończy się na dwóch sezonach. 

Przypominamy, że Wiedźmin Netfliksa powstaje na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego, a pisarz bierz udział w pracach nad ekranizacją. W rolę Geralta wcielił się Henry Cavill, a w pozostałych rolach zobaczyliśmy Freyę Allan (Ciri) oraz Anyę Chalotrę (Yennefer).

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)