Trwa ładowanie...
d3wpg2o

Netflix. Serial "Wiedźmin" z premierą w grudniu. Data ujawniona przez przypadek

Holenderski serwis społecznościowy Netfliksa najprawdopodobniej pospieszył się i ujawnił datę premiery serialu "Wiedźmin". Jeśli informacje Holendrów się potwierdzą, obejrzymy jeszcze przed świętami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Netflix. "Wiedźmin": Henry Cavill jako Geralt z Rivii w
Netflix. "Wiedźmin": Henry Cavill jako Geralt z Rivii w (Netflix)
d3wpg2o

Według holenderskiego Netflixa serial "Wiedźmin" udostępniony zostanie 17 grudnia 2019 roku. Nie napisano tego wprost - zdradzono, ile nocy zostało do premiery. W przypadku historii Geralta liczba ta wynosiła 97, co pozwoliło odszyfrować termin.

Oczywiście wpisu już nie ma, natychmiast został skasowany. Ale w sieci nic nie ginie, szczególnie gdy ktoś ujawnia informację, której nie powinien.

Chociaż niewykluczone, że w tym przypadku post usunięto, bo zamieszczone w nim informacje były nieaktualne lub po prostu nieprawdziwe. Data wydaje się jednak całkiem prawdopodobna, bo już wcześniej pojawiły się pogłoski sugerujące premierę w grudniu.

d3wpg2o

Zobacz też: "The Witcher". Zwiastun produkcji Netfliksa

Jedno jest pewne - jakiś "Wiedźmin" na ekranie przed świętami na pewno będzie. Niezależny film "Pół wieku poezji później", rozgrywający się po wydarzeniach znanych z książek o Geralcie, wszedł niedawno w ostatnią fazę produkcji.

d3wpg2o

Głównym bohaterem nie jest wprawdzie Geralt, a inny dobrze znany wiedźmin - Lambert. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z nowym zagrożeniem, czarodziejką, która weszła w posiadanie Księgi Alzura, opisującej tajemnice wiedźmińskich mutacji.

Premiera odbędzie się już 30 listopada tego roku. Produkcja zostanie udostępniona bezpłatnie w sieci, choć oczywiście nie zabraknie wydania DVD czy oficjalnej imprezy premierowej.

d3wpg2o

Podziel się opinią

Share
d3wpg2o
d3wpg2o
Więcej tematów