Trwa ładowanie...
dq417p7

Netflix i Kevin Smith zapowiedzieli, że He-Man powróci w nowym animowanym serialu

Netflix ogłosił, że pracuje nad serialem "Masters of the Universe: Revelation", który będzie kontynuował nierozwiązane wątki fabularne z oryginalnej animacji o He-Manie. Do współpracy Netflix zaprosił Kevina Smitha, który będzie producentem wykonawczym animacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Netflix ogłosił, że pracuje nad serialem Masters of the Universe: Revelation"
Netflix ogłosił, że pracuje nad serialem Masters of the Universe: Revelation" (Materiały prasowe)
dq417p7

"Masters of the Universe: Revelation" - serial, nad którym będzie pracował Netflix ma przenieść nas z powrotem do lat 80-tych, kiedy He-Man, Szkieletor czy Orco królowali na ekranach telewizorów.

Kevin Smith ogłosił, że będzie producentem wykonawczym nowej animacji, która będzie skupiać się wokół nierozwiązanych dotąd wątków fabularnych z oryginalnej serii. Smith znany jest jako reżyser takich filmów jak: "Dogma", "Szczury z supermarketu" czy seria "Jay i Cichy Bob".

dq417p7

Serial opracuje zespół Powerhouse Animation. Z Netflixem studio pracowało już przy animacji "Castlevania", która opowiadała historię znaną z serii gier.

Oryginalna seria "Masters of the Universe" z lat 80. opowiada o przygodach księcia Adama, następcy tronu planety Eternia, który używa magicznego Miecza Mocy, by przemienić się w wojownika He-Mana. Kreskówka powstała by promować serię zabawek firmy Mattel.

Zobacz też: "The Witcher". Zwiastun produkcji Netfliksa

dq417p7

Jednak nie tylko Netflix pracuje nad nowym filmem o He-Manie. Kilka miesięcy temu, aktor Noah Centineo potwierdził, że zagra główną rolę w nadchodzącej produkcji Sony "Masters of the Universe". Fani mogą również oglądać na Netflixie nowe przygody siostry He-Mana w serialu animowanym "She-Ra".

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dq417p7

dq417p7
dq417p7