NASA ukrywa obecność obcych? Szokujące zarzuty ufologa

NASA ukrywa obecność obcych? Szokujące zarzuty ufologa
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons CC BY | NASA

06.09.2019 10:09, aktual.: 19.09.2019 09:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

NASA może tuszować istnienie baz UFO na Europie - jednym z księżyców Jowisza. Tego zdania jest samozwańczy ufolog Scott C Waring. Badacz kosmosu opublikował na swoim blogu zdjęcia, mające być dowodem na istnienie obcych w naszej galaktyce.

Scott C Waring zdążył już przyzwyczaić zarówno naukowców, jak i zwykłych czytelników do swoich szokujących teorii na temat istnienia obcych poza naszą planetą. Nie tak dawno, samozwańczy ekspert od kosmitów analizował zdjęcia Marsa, na których dostrzegł obecność Mona Lisy. Tym razem, badacz oskarżył szanowaną amerykańską agencję kosmiczną NASA o próby zatuszowania istnienia rzekomej bazy UFO na jednym z księżyców Jowisza - Europie.

"NASA ukrywa informacje na temat obcych'

Podczas analizy zdjęć księżyca Jowisza uwagę badacza przykuły czarne plamy.

"Właśnie znalazłem coś absolutnie oszałamiającego na księżycu Europa" - napisał Scott C Waring.

Mężczyzna twierdzi, że owe plamy mogą być dowodem na istnienie obcych poza naszą planetą.

"Niezwykłe kąty proste, ogromny kadłub i duże otwory w środku, być może do dokowania obcych statków. Dwa długie skrzydła, po jednym z każdej strony. To wielcy faceci - o długości około 20 mil - dodał badacz.

Zdaniem samozwańczego eksperta, czarne plamy mogą być trudne do zauważenia na czarno białym tle. Po głębszej analizie kontrowersyjny badacz dostrzegł jednak coś, co dla przeciętnego oka stanowiłoby spore wyzwanie. Scott C Waring oskarżył amerykańską agencję kosmiczną NASA o próby zatuszowania istnienia rzekomej bazy UFO na Europie. Jak twierdzi, naukowcy celowo nie publikują kolorowych zdjęć księżyca, aby zataić fakt istnienia obcych.

Obraz
© Youtube.com

''Czarno-biały jest trudniejszy do zobaczenia niż kolor. Może NASA celowo wykorzystuje taki układ kolorów, aby zataić informacje na temat istnienia obcych na Europie" - zastanawia się Scott C Waring

''Księżyc Jowisza powinien mieć tę lodową powierzchnię nad wielkim słonym oceanem. Na Europie istnieje wiele innych anomalii, takich jak ogromne wąwozy, które mogą być tunelami nad ziemią". - dodał.

Obraz
© Youtube.com

Europa jest jednym z 79 księżyców krążących wokół Jowisza. Jak twierdzi Waring, mogą być one domem dla wielu innych baz obcych.

„Jest wiele innych księżyców, nie mamy jednak ich zdjęć, ponieważ NASA nie chce się nimi dzielić. Jestem pewien, że zostały one sfotografowane" - skwitował Waring.

Szokujące informacje i oskarżenia w kierunku NASA stworzyły ogromne pole do dyskusji w komentarzach na blogu.

"Oderwany od rzeczywistości'', "te zdjęcia to żaden dowód", "bazy UFO nie istnieją" to tylko niektóre z wpisów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)