Najpopularniejsze profile z Naszej-Klasy. Jan Paweł II na czele

Najpopularniejsze profile z Naszej-Klasy. Jan Paweł II na czele

Najpopularniejsze profile z Naszej-Klasy. Jan Paweł II na czele
23.03.2009 13:40, aktualizacja: 23.03.2009 14:28

Wśród wielu młodych ludzi, ilość znajomych posiadanych w swoim profilu na Naszej-Klasie jest wyznacznikiem popularności. W Internecie można nawet znaleźć ogłoszenia o treści „sprzedam konto na Naszej – Klasie z dużą ilością znajomych” Oprócz takiego postrzegania własnego konta w tym portalu, znajdziemy na Naszej-Klasie także takie profile, które mają naprawdę ogromną liczbę znajomych. Nie są to znajomi pozyskani na siłę, lecz sami chętnie wstępujemy do szeregu znajomych właściciela konta. Jakie są najpopularniejsze? Oto lista najpopularniejszych profili na Naszej-Klasie.

Wśród wielu młodych ludzi, liczba znajomych posiadanych w swoim profilu na Naszej-Klasie jest wyznacznikiem popularności. W Internecie można nawet znaleźć ogłoszenia o treści „sprzedam konto na Naszej – Klasie z dużą ilością znajomych” Oprócz takiego postrzegania własnego konta w tym portalu, znajdziemy na Naszej-Klasie także takie profile, które mają naprawdę ogromną liczbę znajomych. Nie są to znajomi pozyskani na siłę, lecz sami chętnie wstępujemy do szeregu znajomych właściciela konta. Jakie są najpopularniejsze? Oto lista najpopularniejszych profili na Naszej-Klasie.

Miejsce 10 – Celebryci
Może nie mają największej liczby znajomych, jednak przewijają się na Naszej-Klasie w dużych ilościach.. Wpisanie hasła Doda, czy nawet precyzyjniej Dorota Rabczewska powoduje, iż wyszukiwarka portalu reaguje komunikatem „Do Twojego zapytania pasuje zbyt wiele wyników –. podaj dokładniejsze kryteria wyszukiwania.” Nieco lepiej wygląda sytuacja Joli Rutowicz – znaleźliśmy około 300 profili. Praktycznie nie ma żadnej znanej osoby z polskiej sceny, której nie założono by profilu.

Miejsce 9 – Cała Polska
Po wpisaniu w wyszukiwarkę znajomych frazy „cała Polska”. otrzymujemy komunikat, iż liczba profili do wyświetlenia jest zbyt duża. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość, aby odnaleźć właściwy profil. Mimo tego, że nie jest on specjalnie atrakcyjny – zawiera tylko podstawowe informacje o naszym kraju – zebrał już prawie 155 tysięcy znajomych.

Obraz

Miejsce 8 – Zwolennicy Gadu-Gadu
Na frazę Gadu-Gadu wyszukiwarka Naszej-Klasy zwraca 54. kont, przy frazie „Zwolennicy Gadu-Gadu” otrzymamy już tylko 34 wyniki. Niektóre konta są martwe i nie zgromadziły żadnego znajomego, a niektóre z nich to konta prywatnych osób, których nazwiska zawierają litery „GAD”. Najpopularniejsze konto miłośników komunikatora, zgromadziło jednak niecałe 190 tysięcy znajomych.

Miejsce 7 - Fanklub Roberta Kubicy
Nasz mistrz formuły pierwszej radzi sobie całkiem dobrze na Naszej Klasie. Naliczyliśmy niecałą setkę jego fanklubów, które mają bardzo różną liczbę znajomych. Są takie, które zgromadziły 10. znajomych, takie które mają 2000, ale także po 22.000. Najliczniejszy fanklub Roberta Kubicy zdołał jednak zebrać nieco ponad 190 tysięcy znajomych i zbliża się do następnego w zestawieniu Czesia. Co ciekawe, ilość profili podpisanych jako „Robert Kubica” i przedstawiających na zdjęciu naszego sportowca jest niewiele mniejsza, od liczby jego fanklubów.

Miejsce 6 – Czesio Czesław
Tutaj, podobnie jak w przypadku Gadu-Gadu, odnalezienie właściwego konta nie jest proste. Zbyt duża ilość profili zawiera zwrot Czesio lub Czesław, aby wyszukiwarka podała nam konkretne wyniki. Popularny bohater z telewizyjnej kreskówki „Włatcy Móch”. zgromadził niecałe 200 tysięcy znajomych.

Obraz
© (fot. ze strony www.wlatcy.pl)

Miejsce 5 - Piwosze z całej Polski
Po popularności tego profilu można stwierdzić, iż piwo jest ulubionym trunkiem Polaków. Konto nie jest dostępne w wyszukiwarce, a jego właściciele wymagają od chętnych osób spełnienia warunku pełnoletniości. Mimo pewnych utrudnień, zebrali już ponad 21. tysięcy znajomych. Żadne inne konto o podobnej tematyce, do dostępne przez wyszukiwarkę nie przekroczyło progu 1000 znajomych.

Miejsce 4 – Odrobina szczęścia w 2009 roku
Widać, ze Polakom szczęścia nigdy nie za wiele. Na początku roku szukało go aż 28. tysięcy użytkowników Naszej Klasy. Z charakterystyki profilu możemy się dowiedzieć, że szczęście ma 31 lat i jest mężczyzną – to oczywiście dane, które podał założyciel konta.

Miejsce 3 - Podkowa na szczęście
Skoro już szukać szczęścia, to czemu ograniczać się tylko do jego odrobiny i tylko w 200. roku? Konto dla poszukujących szczęścia na dłużej zebrało ponad 380 tysięcy fanów. Mamy nadzieję, że wszyscy z nich są w pełni szczęśliwi.

Obraz

Miejsce 2 – Jozin z Bazin
Swego czasu o Jozinie z Bazin słyszeli niemal wszyscy. Kultowe filmiki krążące po Sieci były oglądane nie raz, a piosenkę produkcji czeskiego kabaretu dało się słyszeć w rozgłośniach radiowych. Na Naszej-Klasie znajdziemy całą masę tak zatytułowanych profili. Dwa z nich wyróżniają się bardzo mocno. Jeden z nich zgromadził niecałe 21. tysięcy znajomych, a drugi niecałe 410 tysięcy – łączny wynik jest naprawdę imponujący. Oprócz szczęścia, potrzebny jest nam także humor.

Miejsce 1 – Jan Paweł II
„Na Zawsze w Naszych Sercach”. bo tak dokładnie nazywa się profil w całości poświęcony jest osobie Papieża, Jana Pawła II. Znajdziemy w nim galerię 140 zdjęć Jana Pawła II, oraz krótki opis jego osoby i życia. W chwili pisania tego zestawienia konto poświęcone naszemu Papieżowi miało 1.266.532 znajomych. Nie jest to jedyne konto poświęcone naszemu Papieżowi. Kont zatytułowanych „Jan Paweł II” znajdziemy kilkaset, niektóre z nich liczą sobie nawet kilkadziesiąt tysięcy znajomych.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (695)