MPM 5611-PA-22 - tania pralka z programami do jesiennej i zimowej odzieży

MPM 5611-PA-22 - tania pralka z programami do jesiennej i zimowej odzieży23.09.2013 11:39
MPM 5611-PA-22 - tania pralka z programami do jesiennej i zimowej odzieży
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Pralka 5611-PA-22 firmy MPM pozwala wybrać tryb prania spośród 15 dostępnych programów. Posiada zabezpieczenia takie jak, np. system Anti-closing, a system AquaStop nie dopuści do wylania wody w przypadku awarii.

Wraz z pierwszymi ciepłymi dniami wiosny, większość osób chętnie chowa ciepłe ubrania na dno szafy lub pakuje w worki i wynosi do garażu, piwnicy. Swetry, kurtki, płaszcze czy czapki leżą tam kilka miesięcy, praktycznie bez dostępu do świeżego powietrza, przez co tracą przyjemny zapach świeżości, a także gromadzi się w nich mnóstwo kurzu. Dlatego warto wyjąć i odświeżyć jesienno-zimową garderobę, zanim jeszcze nadejdą chłodne dni.

W pralce MPM 5611-PA-2. jesienne, wełniane płaszcze można wyprać korzystając z programu przeznaczonego do wełny. Zimowe, puchowe kurtki odświeżymy wybierając program do tkanin syntetycznych i odpowiednią temperaturę prania. Buty sportowe z tkanin i sztucznej skóry odczyścimy, dzięki specjalnemu programowi do prania butów. Natomiast tryb prania ręcznego dla tkanin delikatnych przeznaczony jest apaszek, szalików i rękawiczek.

Dodatkowo firma MPM, wyposażyła swoją pralkę w systemy gwarantujące bezpieczeństwo obsługi. Specjalny wąż blokuje dopływ wody w przypadku awarii urządzenia. Z kolei system ochronny niewyważenia równomierniej rozkłada pranie w bębnie, a tym samym zapewniać ma zmniejszenie wibracji i hałasu. Prędkość wirowania jest automatycznie dopasowywana do poziomu zapełnienia pralki. Dodatkowo, pralka posiada zabezpieczenia przed chwilowymi spadkami napięcia w sieci, a temperatura wody zrzucanej do odpływu jest redukowana do 6. stopni Celsjusza. System Anti-closing blokuje drzwi, zabezpieczając je przed przypadkowym zamknięciem i włączeniem urządzenia.

Pralka MPM 5611-PA-22 - cena: 899 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)