Królowa Wielkiej Brytanii poszukuje social media ninja. Pracuj w Buckingham Palace!

Królowa Wielkiej Brytanii poszukuje social media ninja. Pracuj w Buckingham Palace!

Królowa Wielkiej Brytanii poszukuje social media ninja. Pracuj w Buckingham Palace!
Źródło zdjęć: © eastnews | Photoshot/REPORTER
Arkadiusz Stando
21.05.2019 14:56

Królowa Elżbieta II wchodzi mocno w XXI wiek. Niedługo będzie mieć profil na Instagramie i Twitterze. To doskonały pokaz możliwości mediów społecznościowych.

Praktycznie każda firma istnieje już w mediach społecznościowych. Facebook, Twitter i Instagram to podstawowy zestaw. Czasami także LinkedIn. Również większość głów państw posiada także swoich social media ninja. Wizerunek i rozpoznawalność mają w dzisiejszych czasach ogromne znaczenie.

Dziś social media są praktycznie integralną częścią każdego zespołu PR. Praktycznie każdy celebryta posiada swoich ludzi od Instagrama czy Facebooka. Teraz do tego zaszczytnego grona chce dołączyć także Królowa Elżbieta II.

Ogłoszenie pojawiło się na oficjalnej stronie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Jak czytamy, proponowane zarobki wynoszą około 30 tysięcy funtów (zależnie od doświadczenia). Oczywiście rocznie. Natomiast praca to zaledwie 37,5 godzin tygodniowo.

Czego wymagają? Oprócz standardowych "umiejętności w social media", kandydat musi znać się oczywiście na życiu Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, posiadać zdolności fotograficzne, ale także znać się na produkcji wideo. Oczywiście stawiają też na osoby bardzo elastyczne, które dostosują się do przeróżnych zadań.

Praca w Buckingham Palace to pewnie marzenie niejednego Brytyjczyka Ale jeśli też macie ochotę spróbować swoich sił, polecamy się pospieszyć. Zgłoszenia będą przyjmowanie jedynie do godziny 23:55, 22 maja. Ofertę znajdziecie pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)