Jest pewny, że widział obcych krążących wokół Ziemi. Ile w tym prawdy?

Jest pewny, że widział obcych krążących wokół Ziemi. Ile w tym prawdy?

UFO widziane prze ISS.
UFO widziane prze ISS.
Źródło zdjęć: © YouTube
Marcin Watemborski
11.07.2021 09:07

Doniesienia o UFO i obcych widzianych z Ziemi pojawiają się dość często. Tym bardziej po tym, gdy USA częściowo odtajniło raport na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Popularny YouTuber jest świecie przekonany, że to, co za chwilę zobaczycie to przybysze z kosmosu.

UFO przy ISS

Earth Watchman (ang. Strażnik Ziemi) to znany YouTuber, który zajmuje się śledzeniem ruchów obcych w okolicach Ziemi. Jego filmiki zawierają oryginalne nagrania z zaznaczonymi niezidentyfikowanymi obiektami latającymi (UFO). Najnowszy kadr pochodzi z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, co wydaje się być pewnym źródłem.

Small Fleet of Mysterious Black Objects Above the Earth

Zdjęcie zostało zarejestrowane przez ISS 3 lipca 2021 roku o 8:30 rano. Według Earth Watchera zobaczymy tam 10 niezidentyfikowanych obiektów latających w okolicy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Bloger jest przekonany, że jest to niezbity dowód na istnienie obcych, którzy obserwują naszą planetę.

Czym w rzeczywistości są obiekty na zdjęciu?

Do takich materiałów zawsze trzeba podchodzić bardzo sceptycznie. Przede wszystkim to zdjęcie może być czystą manipulacją – dodanie kilku kropek i kółek w Photoshopie to dosłownie 3 minuty roboty. Jeśli zaś byłoby to prawdziwe zdjęcie, można zacząć się zastanawiać, czy światowe rządy czegoś przed nami nie ukrywają.

Zdjęcia i nagrania UFO bardzo często są zmanipulowane. Bardzo często poruszające się szybko obiekty to ptaki albo owady. W przypadku nagłych rozbłysków – bywa, że są to niedoskonałości obiektywu i wpadło do niego światło pod takim kątem, że stworzyło iluzję świetlistego kręgu. Podobnie, jak w przypadku nagrań duchów, UFO często są też odbiciami od jakichś lśniących powierzchni.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)