InPost wprowadza nowe metody płatności do aplikacji. Ułatwią nadanie paczki bez etykiety

InPost wprowadza nowe metody płatności do aplikacji. Ułatwią nadanie paczki bez etykiety

Nowe metody płatności w InPost Mobile
Nowe metody płatności w InPost Mobile
Źródło zdjęć: © Flickr
10.03.2021 10:56

Nowe metody płatności za nadanie bez etykiety są już dostępne w aplikacji InPost Mobile - informuje popularny operator logistyczny. Klienci mogą skorzystać z szybkich przelewów DotPay, BLIK-a, a także kart płatniczych Visa oraz MasterCard.

InPost rozwija swoją usługę polegającą na nadawaniu przesyłek bez konieczności drukowania etykiet. Od teraz będzie to łatwiejsze za sprawą nowych opcji płatności, które popularny operator logistyczny właśnie wprowadził do swojej aplikacji.

Do tej pory użytkownicy apki mogli skorzystać z systemu BLIK. Najnowsza aktualizacja rozszerza opcje płatności o szybkie przelewy DotPay oraz karty płatnicze Visa i MasterCard.

- Wszystkie opcje znajdziesz na etapie wyboru metody płatności, zaraz po wypełnieniu danych odbiorcy - czytamy na stronie operatora.

InPost poinformował jednocześnie o planach dodania do aplikacji płatności Apple Pay oraz Google Pay.

InPost Mobile

Przypomnijmy, że InPost Mobile pozwala nadawać paczki bez konieczności drukowania i naklejania na przesyłkę etykiety czy umieszczania kodu. Wszystko odbywa się za pomocą aplikacji i paczkomatu.

Koszt nadania przesyłki przez Inpost Mobile różni się w zależności od wielkości paczki i wynosi od 11,99 zł do 14,99 zł. Paczka może zostać przesłana z paczkomatu do innego paczkomatu lub z paczkomatu pod podany adres.

Aplikację InPost Mobile na Androida oraz na iOS możecie pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)