Grzejnik konwekcyjny MUG-02 - na jesienne mrozy

Grzejnik konwekcyjny MUG‑02 - na jesienne mrozy

Grzejnik konwekcyjny MUG-02 - na jesienne mrozy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2013 10:17

Przenośny grzejnik MUG-02 działa na zasadzie konwekcji – ciepłe powietrze unosi się i ogrzewa pomieszczenie. Urządzenie wyposażone jest w termostat oraz dwustopniową regulację mocy.

Wczesną jesienią, kiedy zdarzają się nagłe spadki temperatury, przydać się może przenośny grzejnik konwekcyjny. W mieszkaniu, zanim rozpocznie się sezon grzewczy, dodatkowe źródło ogrzewania zabezpieczy przed chłodem. Natomiast w domku jednorodzinnym, gdy w ciągu dnia jest ciepło, a temperatura jedynie spada znacząco wieczorem i w nocy, to nie trzeba od razu uruchamiać całego systemu ogrzewania. Wystarczy włączyć grzejnik konwekcyjny i dogrzać sypialnię czy pokoje, w których spędza się czas.

Grzejnik konwekcyjny MUG-0. firmy MPM nie wymaga specjalnego montażu - wystarczy postawić go na płaskiej powierzchni i podłączyć do źródła zasilania. Trzystopniowa regulacja mocy oraz wbudowany termostat pozwalają ustawić temperaturę ogrzewania pomieszczenia. Urządzenie posiada system zabezpieczający przed przegrzaniem, natomiast specjalne uchwyty umożliwiają przenoszenie grzejnika.

Grzejnik konwekcyjny *MUG-02 *- opis:
- trzystopniowa regulacja mocy: 800W, 1200W, 2000W
- termostat
- zabezpieczenie przed przegrzaniem
- wygodne uchwyty do przenoszenia

Cena: 125 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)