Facebook. Zobacz, jak przywrócić "stary" wygląd

Stary wygląd Facebooka
Stary wygląd Facebooka
Źródło zdjęć: © Facebook
Bolesław Breczko

13.10.2020 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy wygląd Facebooka nie każdemu się podoba, a oficjalnie nie można już wrócić do starego. Nieoficjalnie da się jednak to zrobić.

Powrót do starej wersji wyglądu Facebooka jest jeszcze możliwy. Niestety trzeba spełnić jeden warunek, a dodatkowo Facebook automatycznie wróci do nowej wersji po upływie 48 godzin.

Przywrócenie poprzedniej wersji portalu jest możliwe, jeśli użytkownik jest administratorem dowolnej strony na Facebooku. Aby wrócić na 48 godzin do starego wyglądu Facebooka, należy:

  1. Otworzyć panel zarządzania stroną na Facebooku.
  2. Kliknąć tekst "Przełącz teraz" w tabelce po lewej stronie z tekstem "Jeśli chcesz, możesz przełączyć interfejs na klasyczną wersję Facebook.com na 48 godzin, aby zarządzać stroną."

Odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcemy wrócić do starego wyglądu.

Jak włączyć stary wygląd Facebooka
Jak włączyć stary wygląd Facebooka© Facebook

Po przełączeniu najpierw uruchomi się stara wersja panelu zarządzania stroną na Facebooku. Stąd można wrócić do profilu użytkownika i strony głównej i przez 48 godzin cieszyć się starym wyglądem portalu.

Facebook, jak założyć stronę?

Założenie strony na Facebook, która umożliwi powrót do starego wyglądu portalu, jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć znak plus w prawym górnym rogu i wybrać pozycję "Strona". Następnie należy wypełnić podstawowe dane, jak nazwa i kategoria, dodać zdjęcie i pierwszy post i gotowe!

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)