Qaqwqwrqw

Facebook "nieczynny". Nie daj się nabrać na żart w internecie

Na Facebooku już zaczynają krążyć informacyjne grafiki, ostrzegające przed czasowym wyłączeniem serwisu. Zanim zmartwisz się, że zdjęcia znajomych będą niedostępne - spójrz dobrze w kalendarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Facebook ma być rzekomo zamknięty od 29 do 31 lutego.
Facebook ma być rzekomo zamknięty od 29 do 31 lutego. (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Luty to czas nie tylko walentynek, a co za tym idzie "śmiesznych" memów i żartów związanych ze świętem zakochanych. Niektórzy mogą zapomnieć, że to miesiąc nieco krótszy od "standardowych", przez co szybko wpadną w pułapkę żartownisiów. Ci już grasują i straszą przed wyłączeniem Facebooka.

Grafika informuje, że Facebook będzie niedostępny 29, 30 i 31 lutego. Awaria? Wprowadzenie dużych zmian? Spokojnie, żadnej przerwy nie będzie. Wystarczy rzut oka na kalendarz, by zrozumieć, o co chodzi. Tak, tegoroczny luty ma 28 dni.

Qaqwqwrqw

Jedni przestraszyli się, że serwis nie będzie działał, inni odpowiedzili na żart - żartem. "Potrzebują kilku dni na zapoznanie się ze wszystkimi oświadczeniami polskich użytkowników o braku zgody na przetwarzanie danych" - wyjaśnił potrzebę przerwy technicznej jeden z użytkowników Facebooka, nawiązując do niedawnego łańcuszka. Ciekawe, czy i tym razem poważne instytucje zareagują, wyjaśniając sytuację Polakom.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw