Facebook Dating. Wiemy, kiedy randki Facebooka będą dostępne w Polsce

Facebook Dating. Wiemy, kiedy randki Facebooka będą dostępne w Polsce

Facebook Dating. Wiemy, kiedy randki Facebooka będą dostępne w Polsce
Źródło zdjęć: © Pxhere
06.09.2019 12:07, aktualizacja: 06.09.2019 12:51

Na konkurencję dla Tindera internauci czekają od ponad roku. Facebook Dating ruszył 5 września w 20 krajach. Niestety wśród nich nie ma Polski. Kiedy randki Facebooka ukażą się nad Wisłą? Okazuje się, że już wkrótce.

"Spodziewamy się udostępnić te funkcję w Europie na początku przyszłego roku" - mówi rzecznik prasowy Facebooka w odpowiedzi na pytanie WP Technologii.

Serwis randkowy od Facebooka był testowany w Kolumbii przez prawie cały rok. Od 5 września oficjalnie dołączyło do niej 19 krajów: USA, Argentyna, Boliwia, Brazylia, Kanada, Chile, Ekwador, Gujana, Laos, Malezja, Meksyk, Paragwaj, Peru, Filipiny, Singapur, Surinam, Tajlandia, Urugwaj i Wietnam.

Wiemy już, że zasięg nowej funkcji Facebooka będzie systematycznie poszerzany o inne kraje. Facebook Dating do Europy trafi na początku 2020 roku. Wtedy też za zawieranie nowych znajomości i budowanie romantycznych relacji będą mogli zabrać się mieszkańcy Polski.

Facebook Dating - konkurencja dla Tindera

Nowa usługa Facebooka umożliwia użytkownikom nawiązywanie głębszych relacji na podstawie wspólnych zainteresowań, przynależności do rozmaitych grup oraz udziału w różnych wydarzeniach. Dzięki lepszemu poznaniu się, osoby decydujące się na założenie konta, będą mogły przeżyć niezapomniane, romantyczne chwile. Liczy na to Mark Zuckerberg, który nie kryje zadowolenia z powstania Facebook Dating.

Randki Facebooka - pod taką nazwą produkt najprawdopodobniej trafi do Polski.

Profil randkowy będzie odrębny od profilu głównego. Będzie mógł go założyć każdy kto skończy 18 lat i pobierze najnowszą wersję aplikacji. Opcja pojawi się jako nowa karta w aplikacji mobilnej Facebooka.

Nowa funkcja pozwoli poznać przyszłych partnerów spośród znajomych lub innych użytkowników portalu. Facebook za pomocą preferencji i zainteresowań wyrażonych podczas tworzenia profilu pomoże połączyć ludzi w pary.

Facebook Dating zagwarantuje użytkownikom maksimum dyskrecji. Serwis nie będzie łączył w pary znajomych, jeżeli obydwoje nie wybiorą opcji "sekretne zauroczenie". Jak zapewniają twórcy, informacje o aktywności randkowej nie będą pojawiać się na profilu użytkownika ani na głównej tablicy.

Nowa usługa Facebooka to świetna wiadomość dla tych, którzy mają kłopoty za znalezieniem drugiej połówki. Przypomnijmy, że polscy użytkownicy szansę na poznanie miłości swojego życia za pomocą aplikacji otrzymają na początku 2020 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)