Elon Musk ujawnia: Tesla może niebawem pokazać nową wersję Cybertrucka

Elon Musk ujawnia: Tesla może niebawem pokazać nową wersję Cybertrucka

Cybertruck - wizualizacja
Cybertruck - wizualizacja
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.11.2020 08:06, aktualizacja: 01.03.2022 14:38

Tesla pracuje nad nową, ulepszoną wersją Cybertrucka. Zdaniem Elona Muska jest spora szansa, że już w ciągu miesiąca zobaczymy nową wersję "samochodu przyszłości".

Tesla udoskonala projekt Cybertrucka od czasów jego debiutu w zeszłym roku i jak ujawnił Elon Musk na swoim Twitterze, już niedługo możemy spodziewać się kolejnej prezentacji maszyny. W komentarzach miliarder napisał, że nowy Cybertruck zostanie zaprezentowany "najprawdopodobniej za miesiąc". 

Musk dodał, że odświeżony pickup elektryczny ma "wiele drobnych poprawek" i że "liczą się nawet drobne szczegóły". Tesla próbowała zmniejszyć rozmiary Cybertrucka, ale ostatecznie firma miała dojść do wniosku, że nie będzie to usprawnienie. Nie zmieni się również kanciasty kształt, co ma związek z zastosowaną do produkcji zimną stalą. 

Wynika z tego, że Cybertruck otrzyma raczej niewielkie poprawki, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd. Wciąż wiec wyzwaniem będzie zmieszczenie go do mniejszych garaży. Wcześniej, w wywiadzie dla Automotive News, Elon Musk przyznał, że zbudowałby mniejszy pickup, tylko jeśli Cybertruck by zawiódł. Jednak miliarder wieży w obecny projekt Tesli. Pozostaje czekać, by zobaczyć, jak będzie wyglądać nowy Cybertruck. 

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)