Trwa ładowanie...
dq3nh9d

Cybertruck od Elona Muska może stać się wozem policyjnym. Pod jednym warunkiem

Burmistrz Tulusy w stanie Oklahoma zasugerował, że miejscowa policja będzie używać Cybertrucki, jeśli Elon Musk zdecyduje się na przeniesienie fabryki do miasta. Ciekawa propozycja, zwłaszcza, że na początku tego miesiąca CEO Tesli i SpaceX odgrażał się, że zakończy produkcję elektrycznych samochodów w Kalifornii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk może mieć poważny dylemat.
Elon Musk może mieć poważny dylemat. (Getty Images)
dq3nh9d

Burmistrz Tulusy G. T. Bynum przedstawił swoją ofertę na Twitterze. W opublikowanym poście napisał, że Tesla i Tulusa mogą połączyć siły, aby wspólnie zmieniać świat. Załączył również zdjęcie Cybertrucka od Tesli, ozdobionego policyjnym logo.

To nie pierwszy przypadek, kiedy pojawiają się informacje o możliwym wykorzystaniu Cybertrucka jako samochodu policyjnego. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że futurystyczny pickup od Elona Muska wzbudził zainteresowanie policji z Dubaju.

Zmiana lokalizacji fabryki Tesli

Burmistrz Tulusy chce przekonać Elona Muska, aby przeniósł fabrykę Tesli do Oklahomy. Jeśli do tego dojdzie, wykorzysta lokalnie produkowane pickupy. Uważa również, że Tesla i Tulusa są do siebie bardzo podobne, bo zostały założone przez pionierów, którym udało się zrealizować swoje marzenia.

"Obaj próbują zmienić świat za pomocą nowego rodzaju energii. Obaj inwestują duże pieniądze w to, co najważniejsze: w ludzi” – napisał Bynum w jednym z postów.

Elon Musk coraz częściej krytykuje przepisy dotyczące dystansu społecznego i regulacje władz stanowych. Nawoływał już do "uwolnienia Ameryki" i "oddania wolności". Ostatnio groził nawet przeniesieniem fabryki Tesli z Kaliforni.

dq3nh9d

Podziel się opinią

Share

dq3nh9d

dq3nh9d
Więcej tematów