Trwa ładowanie...
dc84ad5

Elon Musk komentuje temat 5G. Mówi o zdrowotnych zagrożeniach

Elon Musk lubi wywoływać kontrowersje swoimi wypowiedziami. Tym razem poruszył temat sieci 5G, która posiada licznych zwolenników i przeciwników. Zdaniem szefa Tesli i SpaceX sieć nie jest "medycznie niebezpieczna".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk ocenia szkodliwość sieci 5G.
Elon Musk ocenia szkodliwość sieci 5G. (East News, Fot: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News)
dc84ad5

Jeden z fanów Elona Muska – Shawn Bechard postanowił zadać swojemu idolowi pytanie na Twitterze. Dotyczyło ono sieci 5G i tego, co sądzi o niej Musk. Bechard poprosił ekscentrycznego biznesmena, aby uspokoił jego obawy związane z używaniem sieci 5G. Napisał: "Czy nie narażamy się na większą ekspozycję na promieniowanie elektromagnetyczne i wyższe częstotliwości?".

Elon Musk znawcą 5G?

Elon Musk odpowiedział Bechardowi. Krótko i zwięźle: "To nic medycznie niebezpiecznego, ale sieć 5G zaczyna być zbyt łapczywa, jeśli chodzi o spektrum częstotliwości".

dc84ad5

Szef Tesli i SpaceX nie jest ekspertem w dziedzinie 5G. Ale Musk uznawany jest za osobę inteligentną i odnoszącą sukcesy, człowiek zajmujący się podróżami kosmicznymi i globalnymi przedsięwzięciami internetowymi odrzuca twierdzenie, jakoby sieć 5G miała być szkodliwa dla naszego zdrowia.

Sieć 5G staje się coraz powszechniejsza, dlatego bez wątpienia już wkrótce pojawią się badania, które zweryfikują prawdziwość powstających wokół niej historii. Wówczas będzie można ostatecznie orzec, czy sieć 5G jest zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia.

Zobacz też:

dc84ad5

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


dc84ad5

dc84ad5
dc84ad5