Elon Musk oferuje pracę. Szuka pomocy przy projektowaniu Starship

Elon Musk oferuje pracę. Szuka pomocy przy projektowaniu Starship
Źródło zdjęć: © East News | AP/Associated Press/East News
Karolina Modzelewska

05.02.2020 10:42, aktual.: 05.02.2020 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elon Musk coraz odważniej podchodzi do rekrutacji. Szuka nowych pracowników do swojego zespołu, wykorzystując w tym celu media społecznościowe. Aby dołączyć do SpaceX nie trzeba mieć dyplomu wyższej uczelni. Potrzebny jest natomiast rozsądek i użyteczna wiedza.

Szef Tesli i SpaceX stawia na nowych pracowników. Szuka osób, które w świeży i kreatywny sposób podejdą do projektowanych przez niego pojazdów czy statku kosmicznego.

Elon Musk szuka pracowników

Tym razem Elon Musk na swoim Twitterze poinformował o naborze do SpaceX. W czwartek (06.02.2020 r.) w budynku Stargate Building w Boca Chica w Teksasie odbędzie się spotkanie, w trakcie którego ekscentryczny biznesmen będzie poszukiwał nowych inżynierów, menadżerów i członków personelu pomocniczego, którzy przyśpieszą budowę Starship.

Starship to projekt, nad którym Elon Musk pracuje od dawna. Nowoczesny statek kosmiczny ma pozwolić na wynoszenie załogi oraz różnych ładunków na orbitę okołoziemską. Według planów jego twórców zrewolucjonizuje to podróże na Marsa i Księżyc.

Idealny pracownik Elona Muska

Z ogłoszenia zamieszczonego na Twitterze wynika, że Musk stawia na osoby, które będą posiadały bardzo hardcorową etykę pracy, talent do budowania rzeczy, zdrowy rozsądek oraz wiarygodność. Nic nie wspomina o wykształceniu czy konieczności posiadania dyplomów uczelni wyższych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (110)