Elon Musk, CEO Tesli i SpaceX urządził sobie kolejną przejażdżkę Cybertruckiem. Do sieci trafiło nowe nagranie

Elon Musk, CEO Tesli i SpaceX urządził sobie kolejną przejażdżkę Cybertruckiem. Do sieci trafiło nowe nagranie

Elon Musk, CEO Tesli i SpaceX urządził sobie kolejną przejażdżkę Cybertruckiem. Do sieci trafiło nowe nagranie
Źródło zdjęć: © East News | FREDERIC J. BROWN/AFP/East News
Karolina Modzelewska
28.01.2020 10:40

Elon Musk został zauważony w swojej futurystycznej ciężarówce w Hawthorne w Kalifornii, niedaleko biur Tesli i SpaceX. Kiedy dostrzegł, że jest nagrywany, zaczął się szeroko uśmiechać. Przez najbliższe dwa lata jedynym posiadaczem Cybertruck będzie właśnie on. Produkcję pojazdu zaplanowano bowiem na koniec 2022 roku.

Nie wiadomo, co budzi większe zainteresowanie – pojawienie się Elona Muska, czy Cybertruck. Zarówno dyrektora generalny Tesli, jak i futurystyczna ciężarówka przykuwają wzrok.

Elon Musk na przejażdżce

Nagranie przedstawiające Elona Muska w trakcie przejażdżki, trafiło do sieci w niedziele. Ekscentryczny biznesmen został zauważony w pobliżu biur Tesli i SpaceX. Był w wyraźnie dobrym humorze.

To nie pierwszy raz, kiedy Musk został przyłapany na prowadzeniu Cybertrucka. W grudniu minionego roku wybrał się na przejażdżkę po Malibu. Odwiedził japońską restaurację i chwilę porozmawiał ze znanym aktorem Edwardem Nortonem. Wszystko wyglądało, jak całkiem miłe wyjście do czasu, gdy Musk uderzył w jeden ze znaków znajdujących się przy wyjeździe z parkingu.

Cybertruck: Konsumenci jeszcze poczekają

Cybertruck trafi do sprzedaży pod koniec 2022 roku. Pojawiają się głosy, że droższy model będzie dostępny wcześniej – już w 2021 roku. Na razie nowoczesny samochód jest znakiem rozpoznawczym Elona Muska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)